2737
2739

حدود ۵ ساله منتظرم..۳سال ازبس پوله ویزیت و دوا و دکتر دادیم درمان رو رها کردم الان بعد دوسال میخوام دوباره درمانو شروع کنم چون سنمون داره میره بالا ممکنه بعد با مشکل روبرو بشیم.‌.بیمارستان شهید بهشتی چون دولتیه گفتم برم اونجا واسه میکرو قیمتش ارزونه..چون پول بیمارستانهای خصوصی رو نداریم‌..تعریف دکتر نقشینه رو اونجا خیلی شنیدم ولی چندین بار زنگ زدم تلفن گویاش موفق نشدم نوبت بگیرم..کسی هست که اونجا آی وی اف یا میکرو کرده باشه خواهش میکنم راهنماییم کنید

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

من 9 ساله منتظرم....تا الان تاپیک ivf  زده بودم

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم من اطلاعی ندارم ولی فقط میگم نگران نباش روحیه مثبتتو حفظ کن پیگیر باش ان شالله حل میشه ، چر ...

میگن باید تلفنی نوبت بگیرید

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2731
من 9 ساله منتظرم....تا الان تاپیک ivf  زده بودم

مشکلتون چیه؟تاحالا آی وی اف یا میکرو انجام ندادید؟

دلسا سلام عزیزم خیلی وقته نبودی ،،،،الهی جواب میگیریی مشکل  باروری همسر رفع شد 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
دلسا سلام عزیزم خیلی وقته نبودی ،،،،الهی جواب میگیریی مشکل  باروری همسر رفع شد

سلام عزیزم دوساله هیچ درمانی انجام ندادیم الان دوباره باید بره آز بده

2738
هزینه اش چقدرشد؟

هنوز انجام ندادیم ولی دولتی فکر کنم با داروها و اینا زیر ۵ تومن یا همین حول و هوش باشه

مشکلتون چیه؟تاحالا آی وی اف یا میکرو انجام ندادید؟

کم تحرکی اسپرم همسرم و ضعیف بودن فولیکولای خودم...اولین بار 2تا جنین انتقال دادم نگرفت فقط 3تا جنین دارم که ماه قبل رحمم آمادگی نداشت افتادم یه ماه دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
سلام عزیزم دوساله هیچ درمانی انجام ندادیم الان دوباره باید بره آز بده

ایشاالله مامان میشی ایشالله دلت شاد میشه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
کم تحرکی اسپرم همسرم و ضعیف بودن فولیکولای خودم...اولین بار 2تا جنین انتقال دادم نگرفت فقط 3تا جنین ...

انشالا که ایندفعه دوقلو باردار میشی..هزینتون چقدر شد کجا انجام دادید؟

انشالا که ایندفعه دوقلو باردار میشی..هزینتون چقدر شد کجا انجام دادید؟

هزینه که یادم نیست ولی تا جایی که یادم شاید 20 تومن به بالا خرج کردیم.....البته من کرمانشاه انجام دادم...انشالله خودتونم زودتر بار دار شین

1
5
10
15
20
25
30
35
40