2752
2734
عنوان

ختم دعای قاموس

| مشاهده متن کامل بحث + 29704 بازدید | 838 پست
اگه تو خانواده یا دوستاتونم کسی هست که بتونه بخونه بهم بگید اسمشو بنویسم 😙

آقا شوهر میده 😅😅بعد ۹۹ روز😃😃

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط همگی یادتون نره با انرژی مثبت با قلبی پر از یاد خدا شروع کنید کمتر غیبت میکنیم بیشتر محبت میکنیم.تموم سعیمونو میکنیم که مومن و متعهد باشیم تو این ۹۹ روز که ان شاالله خدا حاجتامونو حتما حتما حتما حتما بده

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
2731
اگه تو خانواده یا دوستاتونم کسی هست که بتونه بخونه بهم بگید اسمشو بنویسم 😙

منم هستم عزیزم فقط اگه یه روزیادمون رفت میشه فرداش دوتابخونیم

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
فقط همگی یادتون نره با انرژی مثبت با قلبی پر از یاد خدا شروع کنید کمتر غیبت میکنیم بیشتر محبت میکنیم ...

فقط یه چیزی بهت بگم من که تو ۴۰ روزه دهنم آسفالت شد خدا بداد تو برسه🤣🤣🤣۹۹ روز باید همرو صدا کنی

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
منم بنویس.فقط تو کدوم کتاب هست که بخونمش؟

عزیزم تو صفحه قبل متنشو گذاشتم

تو نرم افزار بازار است

تو نت سرچ کن متنش با صوتش میاد واست

هر راهی که دوست داری

خدا نکشتت😂😂😂😂😂

والا 🤣🤣🤣فکر کن آبرو واسم نمونده دیگه من .ازدواج کنم شوهرم بیاد تاپیکامو ببینه و نظراتمو بخونه😅😅

منم هستم عزیزم فقط اگه یه روزیادمون رفت میشه فرداش دوتابخونیم

نه دیگه حتما باید روزی یه بار بخونیم دعاش کوتاهه 

ساعت گوشیتو کوک کن سر یه زمان خاص که میدونی بیکاری یادت بندازه و بخونیش

عزیزم تو صفحه قبل متنشو گذاشتم تو نرم افزار بازار است تو نت سرچ کن متنش با صوتش میاد واست هر راهی ...

باشه عزیزم فقط منو صدا بزنیااا

آقا شوهر میده 😅😅بعد ۹۹ روز😃😃

اره عزیزم به نیت ازدواج و بخت خوب و مناسب بخون و سعی کن ادم با ایمانی باشی تو این مدت انشاالله که خدا جواب میده

خب منم میخوام ۹۹ نفر بشیم روزی یه بار بخونیم که بشه ۹۹ تا در روز

منم هستم گلم  فقط بگو از کی شروع میشه  دعاشم برام بفرست خصوصی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...