2733
2734
عنوان

هر کس هر تجربه و پیشنهادی داره بده لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 40 پست
بگید چکار کنم؟به فیلمبردار بگم از اونایی که لختی میرقصن فیلم نگیره؟و وقتی خواهرشوهرم میرقصه از همه ر ...

اره اگه دردسر نمیشه برات میتونی بگی هرجور دوس داری بگیره 

منو شوهرم بعدش که چند بار با عشق و حال اومدیم مثلا فیلم عروسیمونو ببینیم چپ و راست رفتیم همش جاریم بود خخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خواهر شوهرم بگم به دوستاش بگه لختی نرقصن خوشم نمیاد؟

اگه مثه جاریه من باشه یه نقطه ضعف گیر بیاره دست میزارع همش رو اون ...خواهرشوهرتو میشناسی اگه منطقیه بگو 

ولی نگی بهتره

2728
کی بگم؟ینی قبل عروسی یا تو عروسی یا وقتی تو باغیم قبل عروسی رفتم اتلیه بگم؟

اره هروقت تنها شدین باهاش بگو که شوهرت نفهمه

اتلیه که همش باهمین فک نکنم بشه تو باغ فرصت داشتی بگو

باشه پس به فیلمبرار میگم .هرکی به جز خواهر شوهرم لختی پوشیده بود فیلم نگیره..از رقص خواهر شوهرمم همه رقصشو فیلم نگیره خوبه بگم اینجوری؟؟بعدشم بهش بگم به کسی نگه!ولی میترسم بعد عروسی خواهر شوهرم ببینه بگه چرا کامل نزاشته بعد شوهرم بره به فیلمبردار بگه..اونم بگه عروس گفته

2740
باشه پس به فیلمبرار میگم .هرکی به جز خواهر شوهرم لختی پوشیده بود فیلم نگیره..از رقص خواهر شوهرمم همه ...

فک نکنم به اون مرحله برسه خواهرشوهرت دید گف بگو دیده لختن خودش فیلم نگرفته چه بدونه 

رقص خودشم بگو یکم از رقصش بگیره یکم مثلا از شما دوتا وقتی بهش نگا میکنین تا طبیعی دیده بشه