2737
2734
عنوان

چیکار کنم که خواستگار زیاد پیدا کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6667 بازدید | 124 پست

سوره ی احزاب رو زیاد بخون

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشگلی که ماشالله چرا خواستگار نداری؟

پول نیس خواهر من خوشگلی ب چ درد میخوره طرف میشینه حساب میکنه میبینه الان ک برع میگن پول ماشینخونه خرج عروسی و..... ی نگا ب خودش میکنه میبینه 25 سالشه نهایتا 20 میلیون تو جیبشه ن خونه داره ن ماشین داره ن کار داره خو بره جلو بگه چی ؟

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2731

بگرد یه پسر پیدا کن تو دنیای واقعی و مطلقا نزار به بدنت دست بزنه .... سایت های همسریابی ۵۰ درصد بیمار جنسی ۳۰ درصد متاهل و دنبال صیغه ۱۵ درصد پسرای داغون و ۵ درصد واقعا دنبال ازدواجن که سخت گیرن یا مورد دارن کسی بهشون زن نمیده ....

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖
2738
هیچکدومشو نیستم متاسفانه. کارمم تدریس خصوصی و ترجمه هست در منزل. برای همین زیاد دیده نمیشم.

سخت گیری؟ مثلا دنبال یه شوهر با شغل خوب و خونه ماشین خوبی؟ یا كلا یه آدم معمولی هم باشه قبول داری؟

برات مهم نباشه هروقت زمانش برسه پیش میاد منم مجردم 28 اصلا فک نمیکنم دیر شده باشه . کیسی بخوای پیدا شد شد نشد بیخیال بهتره تا بعد ادم پشیمون شه از متاهلیش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706