2733
2739
عنوان

قدکوتاهی دخترم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1796 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوه خاله من12سالشه قدش فک کنم158باشه،مامان باباش قدشون بلندنیست الان ازمامانش بلندتره خیلی

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2728

منم با آمپولایی که برای رشد میزنن مخالفم بزار اصلا کوتاه باشه ولی سالم تو آشناها از این مورد داشتیم الان به خاطر آمپولای هورمون اندغمش خیلی زشت و چاق شده

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  
2740
نوه خاله من12سالشه قدش فک کنم158باشه،مامان باباش قدشون بلندنیست الان ازمامانش بلندتره خیلی

احتمالابه دایی یاعموکشیده منم همچین افرادی رو دیدم واکثرادیدم که به دایی شون کشیدن

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...

هیچوقت حتی  اسم هورمون رشد و نیار 

هورمون رشد تنها روی قد تاثیر نداره بلکه کل استخوانها رو بزرگ میکنه چهرش رو تغییر میده 

بعدم قد ژنتیکیه توقع داری به کی بره 

غصشو نخور یه سریا عاشق دخترای ریزه میزه هستن 

پس تقریبا رشد قدش مثل دختر منه شما کاری براش انجام دادین؟

نه از این آمپولا میترسم ولی از طرفی یاد خودم میفتم میگم بعده بلوغ رشد میکنه

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  
بله قراره هرمون تجویذ کنه

هورمون بهش ندی تو رو خدا 

بزرگ‌بشه مریضی میگیره ....

بدجور هم هورمون هاش به هم میریضه ...دختر عموم قدش کوتاه بود دارو خورد الا غده هیپوفیز مغزش درست کار نمیکنه به خاطر همین هزار تا مریضی گرفته سنی هم نداره .از قند و صرع و هزار تا مشکل دیگه

دختر خواهر من هم چون خانواده پدرش کوتاه هستن کوتاه هست قدش ولی خواهرم فرستاد بسکتبال الان ماشاالله قدش بلند شده ...

[QUOTE=93389814]نوه خاله من12سالشه قدش فک کنم158باشه،مامان باباش قدشون بلندنیست الان ازمامانش بلندتره خیلی[/QUOکار خاصی انجام داد؟

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
اره انجام بده تا قبل اینکه پریود بشه خوب اثر میزاره اورژانسی یه وقت از دکتر غدد بگیر ببر خواهر زادمم ...

چن سانت ب قدش اضافه شد

میشه برای عموی جوونم ک فوت شده ی صلوات بفرستید💙
2706