2737
2734
عنوان

چقدر بعضی خانوما سایت جالبین😏😏😏😏😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 106 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واااا بعضی ها اینجا واقعاً عقل درست و حیابی ندارن!  تاپیکهایی هم که میزنن معلومه تو زندگیه خو ...

یعنی قشنگ هنگ بودما

اخر به شوهرم گفتم اگه یه روز داداش تو بی اجازه بیاد تو خونه. منو سر لخت ببینه. بعد من بهت بگم، تو فکر میکنی دو بهم زنم؟ یچیکارش میکنی داداشتو؟

گفت وا. غلط کرده کسی بی اجازه بیاد تو خونه ما. کلید دستش چیکار میکنه اصلا. چشماشو در میارم

گفتم خوبه. اخه من فکر کردم مشکل از منه

خخخخ

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2731
یا خدا... خانومای اینجا تو رو به زور و کلک از عشقت جدا کردن یعنی خداییش اینقدر به حرف‌شونی؟؟؟؟؟؟&nbs ...

😐توروخدا پستارو بخون اشتباه متوجه شدس

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
واااا بعضی ها اینجا واقعاً عقل درست و حیابی ندارن!  تاپیکهایی هم که میزنن معلومه تو زندگیه خو ...

من شخصاتانظرکاربری دقییقا موافق ذهنیت خودم نباشه درمورداون موضوع امکان نداره لایکش کنم

نی نی سایتم نی نی سایت قدیم 😊😀
پستت نامفهومه، یعنی با کی فاز رمانتیک برنداره ؟ 

یعنی با دوست پسر سابقش  . یه توضیح واضح میدم . اگر زنی پس از ازدواج فکر کند که دوست پسر یابقش هنوز سوار بر اسب دم در منتظر استاده خیال باطل است دنیا برای زنان اینگونه است نه مردان

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
یا حسین 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تازه خانمه میگفت من چادری هستم ولی تو خونه چیزی سرم نبود. برادرشوهرم از پشت سر اومد تو. اول فکر کردم شوهرمه. یهو برگشتم دیدم برادرشه

تا ته تاپیک رو خوندم

یدونه کامنت نبود بگه بزن دهنشو جر بده

همه نوشته بودن بیچاره خانواده شوهرت از دست توی فتنه!!!!!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2738
فک کردن هرزگیه پیام دادن نیست😑پس از کجا شروع میشه 

مسلماً کار اون خانم خیلی اشتباه بوده که داره زندگیشو از دست میده! و همه هم اول بهش گفتن اشتباه کردی بعد بهش گفتن حاشا کن! 

اینقدر کتک خورده حالا اینجا هم ببندنش به فحش خب دیگه میره خودشو میکشه.... 

اما گلم شما دوست داشتی بهت چی بگن؟ 

بگن چون دلت برای عشقت تنگ شده برو بهش پیام بده احوالشو بپرس؟ 

خب عاقبتت مثه اون خانم میشد دیگه! 

یه مثال برات بزنم:

تو کبریت دستت گرفتی بهت تشر زدن که نندازی زندگیتو آتیش بزنی! 

اون خریت کرده آتیشو انداخته تو زندگیش، میخوان برن کمکش آتیشو خاموش کنن! 

واسه همین لحن تشر زدن عصبانی تره، اما لحن ترحم و کمک کردن آروم تره! 

الان متوجه تغاوتها شدی؟ 

ببین شما معلومه کیسهای عصبی و داغون ندیدی . اگه زن باشی و مردت روانی باشه و خانواده قوی نداشته باشی ...

ربطی نداره

باز اون خانم قصدش خیانت بودا و هیچ چیزی نمیتونه کادشو انکار کنه

وقتی خونه پدرش ارامش نداره

و الان تومنجلاب گیرکرده و به قول خودش زندگیشو دوست داره خیلی بیخود میکنه به دوس پسر قبلیش فکرمیکنه و بهش پیام میده

بهش پیام داده که طرف جواب بده و...

مگه میشه بی منطور پیام داده باشه؟

اول طلاق بگیرع بره گدایی هم کنه ولی مستقل باشه بعد هرغلطی دوست داشت بکنه

خیانت که زن مرد نداره شاخ و دم هم نداره😊

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
من شخصاتانظرکاربری دقییقا موافق ذهنیت خودم نباشه درمورداون موضوع امکان نداره لایکش کنم

خب بله 

بایدم همین باشه

نمیگم که الکی لایک کنن

میگم پست تکراری نزارن، بجاش پستهای موجود رو لایک کنن! 

یعنی قشنگ هنگ بودما اخر به شوهرم گفتم اگه یه روز داداش تو بی اجازه بیاد تو خونه. منو سر لخت ببین ...

نی نی سایت هم یک نمونه از جامعه ایرانه عزیزم! 

مردم جو گیر! 

موقع انتخابات آدم قشنگ این جوگیری رو میبینه تو این جامعه! 

و کاندیداها خیلی راحت با دروغ و تبلیغهای رنگی رنگی الکی و با شعارها و جملاتی پر از تناقض! رأی میارن! 

از شورا و نمابنده مجلس تا رییس جمهور! 

ربطی نداره باز اون خانم قصدش خیانت بودا و هیچ چیزی نمیتونه کادشو انکار کنه وقتی خونه پدرش ارامش ند ...

شما الان عصبانی هستی . قطعا هم از من عصبانی نیستی . اما یه تضویح تکمیلی از طرف من بد نیست . بنده 2 سئوال می پرسم 1- تعریف خیانت چیه ؟ 2- از کجا میدونی منظور این خانم خوابیدن با دوست پسر قبلیشه ؟ 

فقط یه مرد وقتی زنگ میزنه قصدش خوابیدنه رک بگم . شما وقتی خسته ای تو بزرگراه و نمی تونه منطقی فکر کنی میزنی یه اتوبوس چپ میکنه 28 نفر میمیرن . حالا یه نفر مسلسل ور میداره میره یه کلاس رو میکشه . هر 2 کشتن . اما فرقشون رو میفهمی ؟ 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2706