2733
2734
عنوان

چقدر بعضی خانوما سایت جالبین😏😏😏😏😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 106 پست

عشقت دوس پسرته یا شوهرت اگه از شوهرت جدا کردنت که دستشون بشکنه ولی اگه از دوس پسرت بوده خواستن راهنماییت کنن عزیز انگار مردم دلشون پیش عشق تو بود اومدن ازت گرفتنت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا به زورو کلک؟نظر بپرسید اما کار عاقلانه رو بپرسید مگه اونی که نظر میده کامل در جریان شرایط زندگیت ...

عزیزم خانوادم جدا کردن😑یبعد ابنا سرزنشم میکنن

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2740
می دونی راهکارهای پتفاوت میبینی یک ترفندهایی یادمیگیری خالا شاید از ۱۰ تا نظر یکیش خوب باشه

اره اینم هس بشرطی که بدون قضاوت راهنماییت کنن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
خانمای سایت ایکیو در حدجلبک ،داره میگه جدان کردنننننن، منظورش با شما نیست ،میگه جدام کردند ،نمیگه جد ...

واقعا😐😐😐👏👏👏

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚
اگر واقعا عاشق بودی با حرف ۴تا غریبه از عشقت دست نمیکشیدی  دنبال مقصر نباش

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خدایا گفتم کردن نگفتم شما کردین ای باباااا

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
خانمای سایت ایکیو در حدجلبک ،داره میگه جدان کردنننننن، منظورش با شما نیست ،میگه جدام کردند ،نمیگه جد ...

😐تازه ب جلبکی بعضیام پی بردم الان اومدم چشمشو درست کنم ابروشم‌کور کردم

2706