2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من 12 کیلو 500 بود دارو ارژنین و تیروئید چان شربت اشتها و زینک و فروگلوبین  با یه مو در چا ...

پودر چاقی رو داروخانه داشت؟ میدونی ترکیباتش چی بود؟

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
مربوط به رشد قدی و استخوانی هست نه چاقی و لاغری. برادر منم داده بود. اتفاقاً چاق و تپل بود ولی سن اس ...

یعنی واسه بچه ای میگیرن که رشد قدیش نرمال نباشه؟ 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2731
2738
یعنی واسه بچه ای میگیرن که رشد قدیش نرمال نباشه؟ 

آره. از مچ دست عکس می گیرن و با سن شناسنامه ایش تطبیق میدن اگر سن استخوانی کمتر باشه تا زمانی که تو سن رشد هست میتونه رشد قدیش رو افزایش بده.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
دختر من 12 کیلو 500 بود دارو ارژنین و تیروئید چان شربت اشتها و زینک و فروگلوبین  با یه مو در چا ...

شربت های اشتها متاسفانه برگشت پذیرن. دکتر ب دختر من راسیپ داد تو یه ماه یک کیلو چاف شد اما شربت که تمون شد و ندادم باز لاغر شد

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
لاغره دخترت؟  دختر من چهار سالشه خیلی لاغره ب زور 13 کیلو بشه چرا شما سن استخوانی تعیین کردی؟

از وقتی نینی بود لاغر بود؟ 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706