2733
2739
عنوان

آی وی اف با ذخیره کم تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 69 پست
میشه بپرسم دکتر سنتی کجا رفتید؟ من ذخیرم پارسال ۰/۸ بود.۳۹/۵ سالمه.

من استان ایلام یه دکتر بود خیلی تعریفشو شنیده بودم رفتم پیش اون

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
عزیزم منم شرایط شما رو داشتم و یه لوله م هم بسته بود.خواستم آی وی اف کنم ک چون فقط ی فولی داشتم کنسل ...

سلام خانم گل منم شرایطم عین شماست ی لوله م بسته س و تو همون لوله خارج رحم باردار شدم و ذخیره اسفند پارسال ۱.۷ بود قبل از سقط خارج رحمم الان نمیدونم چند شده ولی مطمینا کمتر هم شده توزو خدا چیکار کردی چه دلروهایی خوردی طب سنتی جواب گرفتی من از ای وی اف خوشم نمیاد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دکتر ایلام که رفتی پیشش اسمش کی بود

عزیزم دکتر طب سنتی هست آقای عسکرزاد

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2742
😕متاسفم..ان شالله طبیعی باردار شی منم میخوام آی وی اف کنم..تخمکام کمه..اسپرم شوهرمم ضعیفه!😔

ذخیرتون چنده

حتما سه ماه قبلش مکمل بخورین هم خودتون هم همسرتون

پیاده روی و طب سوزنی هم عالیه

2740
ذخیرتون چنده حتما سه ماه قبلش مکمل بخورین هم خودتون هم همسرتون پیاده روی و طب سوزنی هم عالیه

ذخیره 1/1هست

دکتر که جواب آزمایشمو دید گفت درسته کمه ولی جا دارین فعلا برای آی یو آی

ولی من خودم آی وی اف خواستم..حالا که وارد سیکل ای وی اف شدم سونو که میکنه میگه چقد تخمکات کمه!!میگه زیاد نمیتونم ازت تخمک کشی کنم!!حدود پنج شش تا فقط...تازه اگه همینا هم خدایی نکرده پوچ نباشه

چی میگی تو😤😤😤😤