2737
2739

دیشب رفتیم شام بخوریم یه زنه اونجا بود معلوم بود از اون لاس زناس سفارش می گرفت سفارش ما دیر شده بود بعد من رفتم بچمو اروم کنم اون همش میومد پیش شوهرم باهاش میحرفید منم داشتم دق میکردم بعد شوهرم میگه خوب داشت معڎرت خواهی می کرد من بهش بگم باهام حرف نزن ولی من از این که شوهرم یجور خاصی رفتار میکنه بدم میاد یه حس خیلی بدی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😅 جدی میخوام بدونم چجوریه خیلی ها میگن باکلاس ثحبت کن ولی نمیفهمم منظورشون چیه

خوب ویس نداره که سایت من توخونه خیلی عامیانه باصدای خودم حرف میزنم حتی بگم صدام کلفته

سره کار خیلی آروم ومتین وصدای نازک وخوشگل حرف میزنم حتی حرکاتم وکنترل میکنم نفهمن وحشی ام:)))

2731
دیشب رفتیم شام بخوریم یه زنه اونجا بود معلوم بود از اون لاس زناس سفارش می گرفت سفارش ما دیر شده بود ...

ول کن بابا شوهر منم همینه تو هم باکلاس صحبت کن مثل اون خانما 

شوهر منم رفته بودیم‌پارک چند تا دختر تیپ مزخرف دیده بود هی نگاه میکرد حالا من انقد خوشتیپم ولی اونا جلف بودن خیلی بدم اومد ازش ولی چ میشه کرد خصلتشونه یکی کمتر یکی بیشتر

2740
شوهر منم رفته بودیم‌پارک چند تا دختر تیپ مزخرف دیده بود هی نگاه میکرد حالا من انقد خوشتیپم ولی اونا ...

اصلا نمی دونم چرا به زن خودشون قانع نیستن من که ازش سرد میشم کاش حداقل جلو ما اینکارو نمی کردن