2733
2739
عنوان

تا حالا شده رك و راست به كسي بگين بوي عرق ميدي يا هر بويي؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3812 بازدید | 46 پست
اره يبار نامه نوشتم براي كسي كه صندلي جلوييم ميشست، اومد نامه رو خوند پرت كرد اونور از فرداش بيشتر ب ...

تو این همه غم وناراحتی کلی خندیدم با حرفت 😂😂😂😂 خدا دلت رو شاد کنه گلم

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️

تازه جالبه انقدر طرف بيشعور بود همه جارو جار زده بود آخه آدم به دوست پسرش ميگه فلان فاميلم بو ميده؟؟؟؟؟؟ 

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این همه غم وناراحتی کلی خندیدم با حرفت 😂😂😂😂 خدا دلت رو شاد کنه گلم

هميشه بخندي عزيزم♥️

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2731

آخه با دوست پسرش روزي ١٣ ١٤ حرف ميزد تلفني حرف كم ميورد

اين چرت و پرتارو ميگفت.

من چند بار به حرفاش گوش ميدادم

راجع نوار بهداشتي،راجع جارو ،راجع هر چي كه شما فكر كنيد اين حرف ميزد😳

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
شايد فكر كني طرف اصلاح ميشه ولي واقعا دل طرف رو ميشكوني حتي با كادو دادن. من يكي از اقوامم براي يكي ...

یادمه تو مدرسه مون  یه دو قلو  بودن  ک  از راهنمایی تا دبیرستان ما  با هم بودیم و  این بنده های خدا ، واقعا  این مشکل رو داشتن

ب طور غیر مستقیم و بدون اینکه متوجه شن  ک دقیقا کی  این کارو کرده ، مام براشون گرفتن  و ازون ببعد  واقعا اون مشکل حل شد !

بعضی وقتا  ، بعضی کارهای غیر مستقیم، باعث میشه طرف ب خودش بیاد  !!!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خودم نگفتم ولی یه خانم جامعه شناسی داشتیم بیچاره کرده بود مارو با خاطره گفتنش همشم از عرق خاطره داشت ...

حتما داشته خفه ميشده آخه معلما از اين مشكل بسيار رنج ميبرن

2738
یادمه تو مدرسه مون  یه دو قلو  بودن  ک  از راهنمایی تا دبیرستان ما  با هم ب ...

من اگ خودم باشم ترجیح میدم فقط اطلاع بدن اگ عطر یا مام بگیرن خیلی بهم برمیخوره دلم میشکنه

نه  نشده بگم ولی خیلی آزارم داده بوی بددهان وبدن خیلی نزدیکا😒😒😒ولی خودم باخیلی دوستای که راحتم پرسیدم ونظردادم ودرمورد مام واسپری وضدتعریق اینا حرف زدیم وبه نتیجه رسیدیم😊😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
حتما داشته خفه ميشده آخه معلما از اين مشكل بسيار رنج ميبرن

از ما نمیگفت که .. بعدم چرا فقط اون میگفت این همه معلم ما داشتیم نمیگفتن بعدم کلاس ما در و داف بودن همه پی شیطنت عطر و لاک و ابرو برداشتن بعد وسط اونجا عرق چی بود؟   مثلا میگفت رفتم مهمونی دیدم فلانی بو عرق میده گفتم اینجور کن اونجور کن :)) رفتم اداره فلانی بو میداد

💙 با افتخار استقلالیم ...

من هیچوقت بو نمیدم بچه ها یعنی انقد اسپری میریزم رو خودم ک هفته ای یکی میخرم از بچگی عادتم بود 

الان ۲۴ سالمه! 

تو دبیرستان یه رفیق جینگ داشتم همیشه طفلی بوی گو.ه میداد بغل دستیمم بود من خیلی دوسش داشتم و روم نمیشد بهش بگم 

تو کالبد طنز و شوخی و خنده یه روز تو زنگ تفریح بهش گفت فلانی دیشب کجا بودی مانتون بو لپه گرفته فهمید که بهش گفتم دارم خفه میشم از بوی گندت 😂 

آقا این دیکه ول کن ماجرا نشد تا اخرین سال دبیرستان هر روز صبح ب من میگف یه حموم برو بو لپه میدی 😂😂😂😂 

چن وقت بی ارتباط بودیم تازگیا باژ پیدا کردیم همو اولین بار ک دیدمش بغلش کردم خفه شدم دوباره 

وای دلم میخواس داد بزنم بگم لعنتی تو میلیاردری خیر سرت چرا لباساتو نمیشوری اخه ولی این دفعه هیچی نکفتم هر ذفعه هم میبینمش با فاصله ازش میشینم واقعا بوگندوئه! 

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   
من هیچوقت بو نمیدم بچه ها یعنی انقد اسپری میریزم رو خودم ک هفته ای یکی میخرم از بچگی عادتم بود  ...

حالم از لپه بهم خورد

بيشتر بو پياز داغ ميده عرق😂😂

من هیچوقت بو نمیدم بچه ها یعنی انقد اسپری میریزم رو خودم ک هفته ای یکی میخرم از بچگی عادتم بود  ...

واقعا نمیفهمم چرا بعضیا اینجورین ولی بعضیام هستن عرقشون تنده هرچیمبرن حموم و اینا باز سریع بو میگیرن

💙 با افتخار استقلالیم ...
2706