2733
2739
عنوان

یعنی این بار میخواد چکار کنه😥

| مشاهده متن کامل بحث + 73772 بازدید | 528 پست

ببین عزیزم من وقت نکردم همه تاپیکاتو بخونم اون چندموردی هم که خوندم بنظرم بهتره خودت بری پیش روانپزشک بهش احتیاج داری شوهرات 90درصد آدم خوبیه خیلی ازنگرانیهاشم بجاست مثلا یجا ظهررفتی شب برگشتی میتونستی بهش اطلاع بدی که شلوغه کارت طول میکشه هرمردی باشه ناراحت میشه بنظرم خودت خوشت میاد حساسش کنی که باهات بد برخوردکنه یجور خود آزاری گرفتی درسته شوهرت یکم خشمش زیاده ولی توخودت بیشترازاون مشکل داری خواهرانه بهت میگم قبل ازاینکه کاری کنی که شوهرت ازت خسته بشه صبرش تموم بشه خودتو درمون کن

شوهرت خیلی دوست داره دست از سر اذیت کردنش بردار میدونم دلت میخواد شوهرت مثل فیلمایی که طرف سادیسم داره باشه ولی گناه داره انقدر باچیزایی که توذهنتن زندگیتو خراب نکن زندگی رمان یافیلم نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی میرم تاپیکات میخونم هی بدتر ازدستت حرصم میگیره واقعا شوهرت اونی نیست که تومیگی ولی همش داری سعی میکنی اون چیزایی که تو ذهنتو روش عملی کنی چه شوهر بامحبتی داری بیچاره چقدر دلش میخوادبهش محبت کنی دلم واقعا براش میسوزه چقدر ازنقطعه ضعفاش سواستفاده میکنی چقدر تحریکش میکنی چقدر آزارش میدی واقعا دلم برای خیلی ازمردامیسوزه 

2731

من خودم بینهایت شوهرخوبی دارم ولی همیشه قبل ازاینکه جایی برم بهش میگم وقتی برمیگردمم بهش میگم نه برای اینکه مجبورم فقط برای اینکه دوسش دارم میدونم نگرانم میشه اونم تواین اوضاع بدمملکت.بازم میگم دست ازسرش بردار حاضرم شرط ببندم تحت تاثیرفیلم رمان هایی هستی که دیدی

من بینهایت شوهرفهمیده مهربونی دارم ولی مطمئنم اگه منم یدفعه ازخونه بزنم بیرون یابهش جوری القاکنم که کناردیگرون خوش ترم یا بهش بگم بجای تو دلم میخوادبادوستام باشم مطئنم ازم ناراحت میشه حس میکنه دیگه علاقه ای بهش ندارم

من همه تاپیک هاتو نخوندم ولی با توجه به این تاپیک حق با توست عزیزم .این چ دوست داشتنیه هیچ اختیاری نداشته باشی من یه لحظه خودمو جای تو گزاشتم مخم سوت کشید یعنی چی تا رنگ لاک هم باید اون انتخاب کنه.پیش برادرت رفتی ولی باز معرفت داشتی به شوهرت خبر دادی به خاطر این موضوع شوهرت نباید اینطور رفتار میکرد یکم اعصبانی میشد بعدش تمام .خیلی زورگوست شوهرت همه چی پول نیست هدیه نیست.تو یه آدمی باید حداقل هشتاد درصد تو زندگی خودت تصمیم بگیری

2740

8سال ازدواج کردم بجز شوهرم باهیچکس درد دل نکردم هرجا میرم اون نباشه دلم میگیره روزی چندبار بهم زنگ میزنیم ابراز علاقه میکنیم مرتب بهم پیام میدیم شب نباشه خوابم نمیبره تاهستش کنارش راحت خوابم میبره اینجوری اونم حس خوبی پیدامیکنه ازلحاظ رابطه هم گرمه فقط هیچوقت مجبورم نکرده چون خودم همیشه از رابطه باهاش خودمو راضی نشون دادم به تمام خواسته هام توجه میکنه چون بدون اینکه بگه به چیزایی که تو ذهنشن اهمیت میدم 

یجا گفتی بعد دعوا باهات رابطه داره وتو اسم این رابطه نجاوزمیدونی منم وقتی شوهرم ناراحت میشم ازش همش سعی میکنه باهام رابطه داشته باشه این اسمش تجاوز نیست مردا با رابطه میخوان احساسشونو بیان کنن اینجوری روانشون آروم میشه حس میکنن ممکنه بارابطه همچیز درست بشه حیوون نیستن که جدی میگم ذهنت مریض شده خودتو درمون کن اون فقط ازتوجه محبت میخواد نه خنثی بودن 

شوهرت خیلی دوست داره دست از سر اذیت کردنش بردار میدونم دلت میخواد شوهرت مثل فیلمایی که طرف سادیسم دا ...

عزیزم من تمام مدت میگم اعتماد تعادل اعتدال 

من از زود عصبی شدنش ناراحتم شدم میگی دوست داری سادیسم داشته باشه

خوشحال میشم پیجم 

اینارو نگفتم که بگم خوشبختم گفتم شاید بدردت بخوره امتحان کن ضررکه نداره بیشتر بهش اهمیت بده کاری نکن حس کنه توبا کتک میشی اون زنی که میخواد بزار یادبگیره بامحبت میتونه داشته باشدت توهم یجوری دلشو قرص کن که هیچی تودنیا برات ازاون عزیزترنیست هیچی جاشو برات نمیگیره کنارش خوش باش 

یجا گفتی بعد دعوا باهات رابطه داره وتو اسم این رابطه نجاوزمیدونی منم وقتی شوهرم ناراحت میشم ازش همش ...

عزیزم توی هر قانونی رابطه ی اجباری حتی بین زن وشوهر تجاوز محسوب میشه 

فقط با ارامش و احترام دوستی و محبت میشه عشق و محبت رو جذب کرد نه با پرخاشگری

خوشحال میشم پیجم 
2706