2733
2734
عنوان

مامانم حاملس😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 4583 بازدید | 83 پست
وای نه تا چند روز تو خونه باهمه قهر بود، آخه یکی هم نیست بگه تقصیر مامانم چیه، کار خودته😑😂

عجب  الان   اینجوریه  کم.کم  مهرش  به  دلش میوفته  مردا  کلا    ته دلشون بچه  دوست دارن  

من بچه ندارم تازه ازدواج کردم، نگهداشتن یعنی منو داداشم نذاشتیم سقط کنن،آزمایش سل فری هم داد دو میلی ...

خدا کمکش کنه خیلییی خوشحال شدم از شنیدنش خیلی حس قشنگیه خوشبحال مادرت مبارکتون باشه الهی

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بگین از کجا میفهمین دیگه ه ه

عزیزم برو سایت ramzi method اونجا از روی عکسا کاملا متوجه میشی

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤
اخی اذیتش نکنیداا باهاش حرف بزنید بگید که خوشحالید اصلااا ناراحت نیستید یموقع حالشو بد نکنیداااا&nbs ...

آخه مامان پنج شیش ماه بود پریودش بهم ریخته بود، مامانمم میگفت دارم یائسه میشم،بعد دوماه پیش یه کوچولو پریود شد دیگه نشد ماهم گفتیم دیگه پریود شد منتهی کم، گفتیم داره یائسه میشه، نگو باردار بوده، خودمونم دیر فهمیدیم چونکه پریود میشد

2728
2740