2733
2734
عنوان

از جنس مرد متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 32 پست

فکر کنم مولیان درست می گه نگی بهتره تجربه شده برام 

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو زنش حتما میدونه و داره تحمل میکنه این زندکی کوفتیووو . قلبشو بیشتر از این خون نکن

اخه یبار نگفتم دوباره تکرار کرده اگه گوشیم دسته شوهرم بود چه فکری میکرد

نه بابا برا چی بگم ب زنش بگیم دیگه پیام نمیده فک کنم

طفلک زنش گناه داره

شوهرش باهاش بر خورد کنه شاید خودش رو جمع و جور کنه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728
واااا همه مردا که اینطور نیستن  نمیشه با یه چوب همرو روند

من همرو نگفتم 

گفتم اونایی که اینطوری اند تنوع طلبن 

حالا مردا به اندازه کافی اکثرشون پررو هستن که احتیاج به حمایت شما خانما ندارن

ما به موقع هواشونو داریم به موقع هم حالشونو میگیریم

2738
من همرو نگفتم  گفتم اونایی که اینطوری اند تنوع طلبن  حالا مردا به اندازه کافی اکثرشون پر ...

تا جایی که من دارم تو جامعه میبینم بیش تر حالشونو میگیریم تا هوا داشونو داشته باشیم 

تا جایی که من دارم تو جامعه میبینم بیش تر حالشونو میگیریم تا هوا داشونو داشته باشیم 

نه بابا کجا بیشتر زنای هرزه حالشونو میگیرن پولشونو میتیغن زن6ای خودشون ک تحمل میکنن

اخه نگفتنم یه مسئلس بچه ای که توهمچین خانواده هایی بزرگ میشه خیلی تومعرض خطرای اخلاقیه...یکی تونزدیکانمون بود زنه بااینکه شوهرش زن دوم داشت بخاطر بی پولی طلاق نگرفته بود وبچه ههم ایم اختلافاتو دعوارو میدین..

بجه هاش وقتی بزرگ شدن مریض روانی جنسی شدن خیلی بدتراازباباهه تنوع طلب ووحشی.....دخترشونم منزوی  ومرد صفت شد

..اینم خطرناکه خیلی

اخه بقول معروف یه پایان تلخ بهترازیه تلخیه بی پایانه......تاکی یه زن این دغذعه ها وسختی هارو تحمل کنه و پیرشه ازغصه یجابایدتصنیم بگیره و بره دنبال یه زندگی درست حسابی...اسیرکه نیست...من خودم بعد سال  وقتس فهمیدم طرفم زن بازه بلاخره دل کندم و رفتم...

2706