2737
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79588 بازدید | 1616 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولدار و بی پول نداره، ایران و خارج هم نداره، آسمون همه جا یه رنگه دوستم. همه آدما مشکلات خاص خودشون رو دارن. اونی که پولدار هست فقط بعضی از مشکلاتش با آدم بی پول فرق میکنه. اگه پولدار شب به فکر سود و زیان میلیاردی معامله فردا صبحش میفته و خواب از سرش میپره، آدم بی پول هم شاید به فکر مهمونی آخر ماه که قرار تو خونش باشه و هنوز پولشو جور نکرده میفته و خواب شب از سرش می پره، حتی من دانشجو هم آخر شبا به یاد پایان نامه و کارای نکردم میفتم و خواب از چشمام میره. همه مشکل دارن، این طبیعت این دنیاست. هیچ ربطی هم به پول داشتن یا نداشتن نداره. فقط نوع مشکل آدما با هم فرق داره. 

خداجوووونم شکرت            
2728
عزیزم خودم خواهرت میشم....😍😘

قربون دل مهربونت شم من 

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

خداییش من اگر پولدار بودم هیچ غمی نداشتم

نه اینکه استرس داشته باشیم برای اجاره خونه....دوسال یبار مانتو نخریم...وام بگیریم که بتونیم بریم دکتر مریضیمونو درمان کنیم....

بخاطر گرونی گوشت بگیم گیاهخوار شدیم تا نگن چرا غذای گوشتی نمیپزی....

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
2740
خاك عالم برادري؟😬 شوخي كردم از خواهر شوهر گفتن مشخص بود اگه دوس نداشتي ببخشيد🌸 من گاها با ...

نه عزیزم چون خواهر ندارم تا حالا کسی بهم نگفته بود خواهر. خوبه اتفاقا. داداشام اسممو صدا میکنن اما خواهر هم خوبه

به نظر من پولدار بودن خیلی زیادم هم اصلا خوب نیست چون ارامش از بین میبره خانواده از هم دور میشن هیچ چیز دیگه سرجاش نمیمونه دیدم به چشم که دارم میگم 

پول داشتن در حدی خوبه که ادم فقط بتونه راحت زندگی کنه حداقل یه خونه و ماشین داشته باشی بتونی سالی یکی دوبار مسافرت بری زمان کافی برای خانوادت داشته باشی بیچاره همسر من از 7 صبح که بلند میشه تا 1 شب سرکاره خودم دارم کار میکنم هیچی به هیچی از بس گرونیه بچمم که مهد نمیتونیم درست و حسابی برای هم دیگه وقت بزاریم

ناشکری نمیکنم بازم خداروشکر تنمون سالمه کار میکنیم 

ولی همش باید غصه پول پیش و اجاره و قسط وام  بخوریم یا یهو بچه مریض بشه همش اعصاب خوردی دارم 

بی پولی هر بدبختی که فکر میکنید میاره پولدار بودن خیلی زیاد هم همین طور هر چیزی در حد خودش خوبه پول هم همین طور

همیشه از خدا میخوام در یه حدی بهم بده که بتونم راحت زندگی کنم و خانوادم کنار هم باشن ارامش داشته باشم 

رویای خودتو بساز
شما تصور کن ادم فقیرو با این مشکلات ک حتی نمیتونه یه باشگاه بره ک بدبختیاش یادش بره... ب نظرم ادم ف ...

شما هم اگر کامنتامو خونده بودی میفهمیدی من فقط در جواب استارتر گفت ۶۰ نفر ریپلای کردین

گفتم پولدارا هم مشکل دارن نگفتم اگر فقیر داشته باشه بدتر نیست

دست از سرم برداریم

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
خوب اینارو که بی پول ها هم دارند

مییییییدوووونم ۶۰ نفر ریپلای کردن این فقط جواب استارتر بود گفتم اونا هم کمبودایی دارن ای بابا نخونده هی ریپلای میکنن

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
باشه شما عرضه زندگی کردن داری خیلی ها ندارن.با ماهی 800 تومن احیانا مسافرت میری؟

بعضیا خانواده ها خیلی ساپورتشون میکنن که میتونن با حقوق کم زندگی کنن. اصلا حقوق مبنا قضاوت نیست. بعضیا برعکسن بچه ها خانواده رو ساپورت مالی میکنن

2706