2737
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79588 بازدید | 1616 پست

من از بچگی تو رفاه بودم انقدر رفاه ک حد نداره اما خواهر نداشتم درد و دل کنم خیلی روزا دلم میخواست دور از هر گونه مهمونی و تجملات و کوفت و زهرمار باشم دوست داشتم با آدم های ساده رفت آمد کنم نه کسانی ک فقط دنبال تحملات هستند باور نمیکنی آرامش تو پولدار ها خیلی کمتره

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من پول لزوما خوشبختی نمیاره ولی بی پولی لزوما بدبختی میاره..

جمله سنگین بود یک دقیقه سکوت🙊😂

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

شكر خدا شايد از نظر مالي تامين باشم 

اما هرگز جاي خالي پدرم برام پر نميشه 

هرگز  كاش زير متوسط بوديم 

اما پدرم عمرش طولاني بود 

عمه ثروتمندي هم دارم دو تا دخترش مشكل ازدواج دارن 

با اينكه زيبا و ثروتمند هستند 

اما اصلا خواستگاري ندارن 

به خاطر سبك زندگيشون و دور بودن از آدمها

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2728

درسته پول ارامش نمیاره اما قطعا اسایش میاره

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

پول داشته باشی اونم زیاد هرچی از اون بهتره داری من قبکل ندارم ی عده میگین زن دوم دارن و فساد دارن و....بابا نمیشه هم پولدار بود هم سلامت تو قشر فقیر همه یک زنه هسنن؟؟؟؟؟والا تو قشر ضعیف بعلت عدم اگاهی و فرهنگ بیشتر دو زنه و فحشا هست حتی حضرت علی بیان میکنن در کنار قانعت باید درامد خوب باشه و از دری ک فقر بیاد ایمان میره

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2738

من خیلی پولدار نیستم ولی خب خوبه وضعم خداروشکر همیشه تو رفاه بودم

فلن تازه دارم عقد میکنم مشکلی نیست

اما چن تا از مشکلایی ک از بچگی باهاشون دست و پنجه نرم کردم رو میگم

یه مدت مامان بابام خیلی دعوا میکردن بعد خوب شدن من خیلی زجر کشیدم

مامانم مشکل فکری داش به حدی که ...

سخت تونستم به عشقم برسم ...

یه بار مامان بابام برای طلاق رفدن تو همین مدت کوتاهی ک با هم مشکل داشتن وقتی برگشتن مشکلو حل کرده بودن ولی من تو اون مدت نابود شدم

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
مگ پولدارا میان نی نی سایت ک نظر بدن اینجا؟؟؟؟؟

واااا چه ربطی داره قبلنم اینویکی گفت مگه اینجافقط جای بی پولا وکسایی ک زندگی بدی دارنه؟؟

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
مگ پولدارا میان نی نی سایت ک نظر بدن اینجا؟؟؟؟؟

مگه انسان نیستن؟

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
ن اینکه پولدار باشم ک نظر میدم معمولیم .نریزین سرم .فقط خواستم بهت بگم ک ببین هرک بامش بیش برفش بیشت ...

کی گفته هر کی پولداره وقت کمتری با خانواده می گذرونه

کتابای کیوساکی رو بخونید

یکی از مزایای پولداری اینه که شما وقت بیشتری داری که با خانوادت باشی 

من باردار نیستم، تیکرم جهت انگیزه گرفتن در لاغریه .
2706