2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه

من مریم هستم. ازدواج 88. تعداد سقط 2 بار.
سقط اول بهمن 91 در هفته 6 بعلت خونریزی .. ساک حاملگی دفرمه شد .دکترم بررسی علتش رو لازم ندونست و3 ماه بعد مجددا با اقدام اول باردار شدم. هفته 5 به لکه بینی افتادم. برام شیاف سیکلوژست تجویز کرد ولی به خونریزی شدید افتادم و سقط شد.هر دو سقطم کورتاژ هم داشت آزمایشایی که دادم مشخص کرد کمی غلظت خون دارم (پرئتیین S پایینه)
چند تا دکتر عوض کردم . در حال حاضر مریض خانم دکتر حنطوش هستم.- بیمارستان خاتم و بهمن
خیلی منظم و آرومه....بعد از بررسی آزمایشهام یک دوره لووتیروکسین تجویز کرد و مجدد امروز آزمایش تیرویید دادم (قبلا TSH :3.61 بود) امروز زیر یک اومده بود.
گفت دیگه قرص نخور.
آسپیرین و فولیک اسید 1 میل و مولتی ویتامین معمولی داده
از فروردین اقدام کردم
در ضمن سر خود ب6 ، امگا 3 هم می خورم
امروزم برا آمپول D3 داد
mahya جان، مهرناز جان، raha va taha جان، ندارم جان، panny جان، راکسن جان، اکرم جان، مه گل جان، نیکی جان، محبوب جان، نیکا جان، مریم جان و سحرناز جان
به این تاپیک خوش اومدین.
انشاالله در کنار هم بتونیم این روزای شیرین و در عین حال پر استرس اقدام مجدد رو سپری کنیم.
اطلاعاتتون تو صفحه اول ثبت شده، لطفا" چک کنید اگر ایراد داشت پیغام خصوصی بذارین تا اصلاح بشه.
سارا752 جان لطفا اطلاعاتت رو کامل تر بذار تا تو صفحه اول بنویسیم

دوستان عزیز اگر در مورد محتوای پست ها سخت گیری میشه ناراحت نشین. هدف ما اینه که مطالب این تاپیک برای همه سودمند باشه و همه از خوندنشون هم اطلاعات بگیرن هم روحیه شون بره بالا.

هر نظری درباره مطالب صفحه اول داشتین بگین، با کمال میل انجام می شه.
2728
مهرناز جون خوب 5برابرشه.درحالت عادی باید 1خورد.ولی معمولا کسایی که سقط زیر 8هفته دارن 5میخورن.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
دوستان عزیز صفحه اول در حال تکمیله
مرتب به صفحه اول سر بزنید و اگر نظری دارید برای ما پیغام خصوصی بفرستید

خواهش می کنم محبوب جان
امسال سال ماست.
همه مون امسال مامان میشیم. چرا نشیم؟!!!
سلام به همه دوستای خوب وپر انرژی خودم
ایشالا امسال سال ماست با انرژی تمام وبا روحیه ی بالا پیش بسوی مامان شدن
لطفا برای همه دعا کنیم تا ایشالا اینسری همه به خواسته دلمون برسیم
شعار ما اینجا اینکه خدا با ماستتتتتتتتتتت فقط انرژی +++++++++++++
ببینیم اولین مامان این قافله کی میشههههههههههههه
دوستان لطفا در مورد تغذیه راهنمایی کنید
فالله خیر حافظا و هو ارحم الرحمین........ بچه دار شدن تصمیم خطیری ست با این تصمیم می گذارید که قلبتان تا ابد جایی در بیرون ودوربرتان به سر برد.
اقدام جونم دست گلت درد نکنه ایشالا به همین زودیا مامانیییییییییی

در مورد صفحه اول وشرح حال اعضا به نظرم یکم شلوغه کاش یه فاصله ایی بین نامهای ثبت شده بذاری یا اگر موافق باشی یکم خلاصه تر باشه بهتره البته ببخشید من نظر شخصیمو گفتم دوست دارم این تاپیک بهترین باشهههه

عزیزم من متولد 64 هستم
فالله خیر حافظا و هو ارحم الرحمین........ بچه دار شدن تصمیم خطیری ست با این تصمیم می گذارید که قلبتان تا ابد جایی در بیرون ودوربرتان به سر برد.
2740
سلام دوستان. من به نیابت از خواهرم اومدم.میدونید که نمیخام باهاش درباره پیگیری هام درباره سقط صحبت کنم. اینم اطلاعات
هیوا (خواهر بامیه) متولد60 ازدواج سال 87 بارداری در اولین اقدام مهر92 سقط در آذر92 بعلت توقف قلب در هفته 8
الان کم خونی داره و مکمل مصرف میکنه. احتمالا خرداد مجددا اقدام میکنه
سلام. من هفته هشت و یازده رفتم سونو و متوجه شدم که رشد جنین در هفته 5 متوقف شده . شوهرم سالهاست دیابت داره. یه بارداری موفق ، 3 سال پیش و به روش طبیعی داشتم. میخوام ببینم کسی اینجا تجربه ای نداره که آیا دیابت ، باعث ضعیف شدن اسپرم ها میشه یا نه؟ اینترنت رو گشتم جواب نگرفتم. دکترم هم جوابی نداد.
یا علی بار دگر اعجاز کن!
مهگل جان این تاپیک توسط چند نفر اداره میشه
بخش تغذیه تا شنبه تکمیل میشه
در مورد اطلاعات اعضا هم حق با توه، یکیمون قراره اطلاعات رو مرتب تر و همچین ژیگول تر کنه، به زودی اصلاح میشه.
خواهش میکنم نیکی جان
ایشالله اینجا در کنار هم بتونیم جواب سؤالامونو پیدا کنیم و با روحیه توپ روزای اقدام رو بگذرونیم.

بامیه جان خوش اومدی، چه خواهر دلسوز و مهربونی هستی. ایشالله به زودی قسمت خودت بشه.

نازنین جان یه کم صبر کن بچه ها میان جوابتو میدن، من اطلاعاتی ندارم.
اگه تصمیم گرفتی پیش ما بمونی، مشخصاتت رو کامل تر بگو (طبق صفحه اول) تا اسمتو تو لیست بذارم.
سلاااااااااام دوست جونیا

من طهورا، متولد 70،ازدواج سال 90، یه بارداری پوچ داشتم که توی هفته 11 کورتاژ شدم (مهر 92)
قبل از بارداری یه سری آز روتین مثل تیروئید و این چیزا دادم که نرمال بود شوشو هم آز داد که خدارو شکر مشکلی نداشت بعد از سقط هم دوباره همین آزهای روتینو دادم که پرولاکتینم بالا بود قرص خوردم نرمال شد دکترم گفت پیگیری جدی واسه یه سقط لازم نیست این ماه مجدد اقدام کردم فعلا که منتظرم
سلوووووووووم به همه

به به چقدر مامان بهاری داریم اینجا
خوش به سعادت ما که میخوایم تو فصل به این قشنگی مامان بشیم، جوجه هامونم تا از تخم در بیان و سر و صورتشون یه صفایی بگیره، باز فصل بهار و تابستونه، به به! کلی لباسای قشنگ تنشون میکنیم!

فقط من و "ندارم" میکرویی هستیم، بقیه همه اقدام طبیعی هستین؟!! باباااااا! طبیعیییییی!

چه فصلیه بهااااااااار
به قول صمدآقا هیشششششششکی نمیتونه مِث مو تو بهار اقدام کنه.

بیاین یه کم از خودمون بگیم.
اقدام جونم چرا پستای بچه ها رو پاک کردی جو تاپیکو سنگین کردی؟! بذار حرف بزنیم!
خدایا شکرت، بالاخره قلب تشکیل شد. دو بار سقط به علت توقف رشد در هفته پنج، مشکل اسپرم شوهرم و سیستم ایمنی خودم، میکرو بیمارستان آبان خانم دکتر رزا مقدم، شکر خدا با اولین انتقال مثبت شد
2706