2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک سال یک سالو نیمی هست که دیگه تاینی فعالیت نمی کنه کارش خیلی خوب بود این سایت های پولی زیرابشو ز ...

خیلی خوب بود منم یه سالی هست سراغش نرفتم پس از همون موقع جمش کردن🙄

قاصدِ روزانِ ابری! داروَگ! کِی می‌رسد باران...؟!🍃
2728
یه چند تا ک جذاب باشه رو معرفی میکنی

سلیقه ی شمارو نمیدونم که؛ مثلا سریال سوپر نشنال، سریال دکستر؛ البته هردو کمی خشن هستن؛ درام اگه بخوای سریال سیزده دلیل برای اینکه

خیلی خیلی زیادن...

در هر حالت اشتباهه😕    حسرت خوردنو میگم☺
موضوش چیع

تو دومی چند تا دختر تو مت گلا یه الماس گرون قیمتو میدزدن.ریانا و ساندرا بلوک و کیت بلانشت و ان هاتاوی توش بازی کردن

اولی هم چند تا دختر میخوان حساب شوهرشونو برسن.تواولی کامرون دیاز و لزلی من بازی کردن

خیلی خوب بود منم یه سالی هست سراغش نرفتم پس از همون موقع جمش کردن🙄

آره نامردا

مال یه پسر سمنانی بوده خیلی زرنگ بوده

اونقدری که دوبله اختصاصی سفارش میداده به استودیو های بزرگ

در حالی که یه نفر بوده تو سمنان!

این سایتای پول پرست که فیلم پولی میذارن شکایت کردن رفتن دستگیرش کردن پسره رو

دختر روز های آینده
2740
میخوام زبانم خوب شه

خب فیلم اموزشی ببین 

بزار به عنوان کسی که بگم حدودا 150 تا فیلم خارجی دیدم تقریبا  .یه حرفی بهت بزنم 

ببین من با نظر بقیه خانوما کاری ندارم چون میدونم الان یه عده قراره بریزن سرم ولی حرف خودمو میگم 

تو که برای سرگرمی نمیخوای ببینی نرو سمت فیلم سینمایی  برو فیلم اموزشی زبان انگلیشی بخر 

ببین من انقد فیلمدیدم الان تقریبا هر فیلمی اسم ببرن دیدم خودشم فیلم هایی میدیدم که امتیازشون بالا بود مثلا 7 اینا 

اونایی که فیلم دیدن میدونن امتیازی که میگم چیه

فیلم سینمایی های خارجی درسته که به زبانت کمک میکنه ولییی خیلیی خیلیی تاثیرم رو مغزت میزاره 

قشنگ میبرتت تو اون فرهنگ حال و هوا خلاصه برا من که اینجور بود خیلی روم اثر داشت درگیرم میکرد جذبم میکرد و درواقع کلی دیدمو به همه چی تغییر میداد 

اخرش دیدم دیگه کم کم قشنگ دارم یه ادم دیگه میشم واسه همین گذاشتم کنار حالام البته پاش بیافته میبینم ولی یه فرقی داره اونم اینکه این فیلم ها هالیوودیه و من حالا میدونم هالیوود مثل سینمای بی خاصیت خودمون نیست وحتی اگه فیلم عاشقانه بسازه توش اهداف خاص خودشو دنبال میکنه

میدونم الان میان میگن تو داری بد نگا میکنی و چرت و پرت میگی ولی صنعت فیلم سازی هالیود خیلی قویه سناریوهای فیلمنامه هاشون دقیقه باور نمیکنی من حتی بعد اینکه فهمیدم یه سری چیزا درمورد اهداف هالیود حتی تو فیلم های عاشقانه هم میدیدم اوردن اون تفکرات سیاسی مذهبی و اجتماعی خودشونو گنجوندن اونم به استادییی تمامم

خلاصه فیلم های سینمایی هالیوودی رو روح و روان ادم تاثیر میزاره اونم انقد استادانه و غیرمستقیمه که خودتم نمیفهمی فقط بعد مدتی قشنگ میبینی باورهات دگرگون دارن میشن یا اگرم باورهات سرجاش باشن خلاصه تاثیرشو روت میارزه 

خواهرانه میگم یا فیلم هالیوودی نگا نکن یا قبلش اگه میخوای بشینی پای سریال و فیلم خارجی حسابی با اهداف و سیاست های هالیوود اشنا شو 

سرمایه دارانش یهودی ان اکثرا (ن از یهودی هایی که با کسی کاری ندارن ها بلکه از اون یهودی های پدرسوخته )..دیگه خودت برو تحقیق کن 

نمیدونم چرا فکر میکنم خیلی اختلاف فرهنگی داریم فیلماشونم غیر اخلاقیه 

فکرات درستهکاش غیراخلاقی بود میگم فیلماشون لایه های پنهان داره .تقریبا تمام فیلماشون لایه ی پنهان داره 

رو فیلمنامه هاشون کار میشه 

حتی تو عاشقانه ترین فیلماشونم یه چیزی از یهودی های پدرسوخته هس 

من میگم دوستان قبول نکنن ولی اگه فقط یه کم تحقیق کنن رو نماد های یهودی و خلاصه اهداف و سیاست های هالییود میفهمن

من فیلم های خوب هالیوود رو میبینم لذت میبرم.  فقط هم زبان اصلی.  چرا بدم بیاد

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
میدونید اسم هالیوود از چی گرفته شده؟

عصای موسی

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
عصای موسی

اوهوم . میبینین حتی اسم هالیوودم برمیگرده به یهود 

از همین خودتون حساب کارو برین که چقد همه چیشون حساب شده و دقیقه 

مال اونا هالیووده ..هندی هام میزارن بالیوود   که شبیه هالیووده ..سینمای مام خالی وود !

اوهوم . میبینین حتی اسم هالیوودم برمیگرده به یهود  از همین خودتون حساب کارو برین که چقد همه چی ...

خب این خیلی طبیعیه اصولاً رسانه برای همینه القا ایدئولوژی.   سینمای ماهم المان های خاص خودش رو القا می‌کنه