2733
2739

خودم خیاطی میکنم میخوام ببینم چه قیمتی میدوزین چون وسایل خیاطی هم خیلی گرون شده منم قیمت لباسامو بالا بردم 

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....

یه مانتوی ساده ۷۰

کارشده ۱۰۰

کار شده مجلسی ۱۵۰

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خب شهرای مختلف فرق داره

آره میخوام همینو بدونم چقدر قیمت فرق داره البته سلیقه کار هم خیلی مهمه هر خیاطی هم نمیتونه تمییز و با سلیقه لباس رو در بیاره

استارتر جان شما حرفه ای خیاطی میکنید؟متدتون چیه؟وچه شهری هستین؟

من تبریز متد مولر کار کردم آره عزیزم حرفه ای کار میکنم آموزش هم میدم لباس حنابندون لباس عروس هم میدوزم

خوب میگیری 

حالا من احساس میکنم کم میگیرم نسبت به کاری که تحویل میدم خیلی از خیاط ها یه عالمه پول میگیرن و لباس رو هم خوب درنمیارن نمیدونم چرا اینجور خیاط ها طرفدار داره 

من تبریز متد مولر کار کردم آره عزیزم حرفه ای کار میکنم آموزش هم میدم لباس حنابندون لباس عروس هم میدو ...

خیلی خیلی عالی منم متدم مولر هست آخرای آموزشم هست هنوز مثله شما استاد نیستم خیلی مبتدیم

حالا من احساس میکنم کم میگیرم نسبت به کاری که تحویل میدم خیلی از خیاط ها یه عالمه پول میگیرن و لباس ...

نه مناسبه قیمتت منم کارم خیلی تمیزه خدایی ولی بدوزم پولی بهم‌نمیدن منم دیگه قبول نمیکنم خیاطی 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
خیلی خیلی عالی منم متدم مولر هست آخرای آموزشم هست هنوز مثله شما استاد نیستم خیلی مبتدیم

اختیار داری ...خیلی حس خوبیه که آدام کارهای خودشو خودش انجام بده من دانشگاه رفتی کلاس خیاطی هم رفتم خیلی علاقه داشتم الان همه میدونن خیاطم به لباسام خیلی دقت میکنن هر چی میپوشم میگن خودت دوختی ایشالا تو هم موفق بشی باید تمرین کنی و دوختت رو تمییز در بیاری چند سالته؟؟؟؟

2706