2737
2734
عنوان

بچه هابیایدخاطرع زایمانموبگم(ازقبل تایپ کردم)

| مشاهده متن کامل بحث + 30116 بازدید | 623 پست
اخییی عزیزم خداروشکر ک بچت سالمه و صحیح  ب دنیا اومده  ب خودتم خسته نباشید میگم عزیزم 😍 ...

ممنون گلم

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عکسشومیزارم زودبرمیدارم نگاکنین

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

مبارکت باشه عزیزم خوش قدم و خوش روزی باشه دخترت 

کدوم بیمارستان رفتی که انقدر وحشی بودن ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

من ۲۳ فروردین زایمان کردم پدرم در اومد

منم مامایی که بالاسرم بود بداخلاق بود 

ببخشید اسی یه سوال داشتم 

من بعد از ۶۰ روز از زایمانم موقع رابطه خیلی درد دارم شما هم درد داری؟

لیست اموال من:😍دخترم❤
2738
چقدبا دولتی فرق داره؟خدماتشومیگم

بخشاش خلوته

امکاناتش بیشتره

پرسنلش از بین بهترین پرسنل انتخاب میشن

بیشتر به مریض رسیدگی میکنن

حالت آموزشی نداره یعنی رزیدنتا و انترنا نمیان بالاسرتون

بخشاش خلوته امکاناتش بیشتره پرسنلش از بین بهترین پرسنل انتخاب میشن بیشتر به مریض رسیدگی میکنن حا ...

ممنون عزیزم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
مبارکت باشه عزیزم خوش قدم و خوش روزی باشه دخترت  کدوم بیمارستان رفتی که انقدر وحشی بودن ؟&n ...

۲۹بهمن تبریز

2706