2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی به خودت داره

اگر اموالت برگشته می تونی ادامه ندی

نزدیکه آخرای سال الان همه چی خر تو خره . بعدشم بخوایی شکایت کنی دادگاه و دادسرا همه رو تو باید خرج کنی حتی پول آزانس متهم رو هم باید بدی حالا حساب کن ببین می تونی دم عیدی خودتو الاف این آدما کنی.
اینکه زودی گوشیت پیدا شده خیلی مشکوکه

یکی از دوستای من یه بار تو کبابی یه کیف پول جا گذاشت که کبابی گفت حتما مشتری برده بعد دوستم رفت با مامور اومد دم کبابی...فرداش چند تا جوون لات کیفو آوردن دم خونه گفتن ما پیدا کردیم....یعنی تابلو کار کبابی بوددددد از ترسش پس فرستاده بود

باید قضیه دستبندت رو هم بگی تا اگه کار اونا بوده پس بدن
عزیز دلم اولین کاری که باید بکنی که یادت رفته عوض کردن قفل درب منزلت هست چون کسی که وقت کرده اینارو بر داره از کجا معلوم به چه کاری دست نزده باشن.
دومین کاری که باید بکنی به گفته بچه ها قضیه دستبندت هم بگو
اما به یاد داشته باش اونم همسایته یک موقعه زود قضاوت نکنی شرمنده بشی. چون یک چشمتون توی چشم همه و نزدیکه عیده و خوبیت نداره عزیزم
وقتی دلبری داری، باید از بقیه دل - بر - داری.
عزیز دلم اولین کاری که باید بکنی که یادت رفته عوض کردن قفل درب منزلت هست چون کسی که وقت کرده اینارو بر داره از کجا معلوم به چه کاری دست نزده باشن.
دومین کاری که باید بکنی به گفته بچه ها قضیه دستبندت هم بگو
اما به یاد داشته باش اونم همسایته یک موقعه زود قضاوت نکنی شرمنده بشی. چون یک چشمتون توی چشم همه و نزدیکه عیده و خوبیت نداره عزیزم
وقتی دلبری داری، باید از بقیه دل - بر - داری.