2733
2739
عنوان

محفل اشنايي با دوستاي ني ني سايتي😁

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنهام خونه یهو حس ترس اومده سراغم چ کنم

ترس از چي عزيزم 

اذونه دعا كن همه ترسا ميرههه

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
به حس ترس بگو  بوشو بوشو من ترو نخوام سیاهی من ترو نخوام 😂😂😂

حس کردم یچی سیاه رد شد از کنارم

تیکر عروسیمه انشاالله تاپایان تیکر عروسی کرده باشم برام دعا کنید ممنون میشم😍😘
2728
شام هم میدین؟؟؟😂😂 شوخی کردم بله ک هستیم

ارههه معلومه همه چي ميديم😂

خوشبختمممم عزيزمم

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
2740

سلام خشگلای من 

شبتون بخیر 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.