2737
2739
عنوان

سرطان سینه😑😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2330 بازدید | 83 پست
خیلیا خوب میشن عزیزم😊فقط بهش روحیه بدین..دو تا خانومو ک خودم میشناسم که یکیشونم فامیله و وضعش خییلی ...

خوب پس خوب میشه ، 

عکس دختر عممه

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
خوش خیم هستش اگرم باشه بدخیمش درد نداره خیالت راحت  خوب میشه امید به خدا

به امید خدا😍

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سال پیش مادر شوهرم و خواهرش همزمان تو یه سال گرفتن سینه خواهرش و تخلیه کردن ولی مادر شوهرم نذاشت الانم هر دوتاشون خوبن ولی تحت درمانن و دارو استفاده میکنن. انشالله که خوش خیم و زود خوب میشه 

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
انشاالله که خداشفاشون بده.شماهم واسه خاله من دعاکن سرطان رحم داره امروز اولین جلسه ازمرحله آخرشیمی د ...

باشه عزیزم ایشالا سلامتیشو بدست میاره😍😔

2731
براي انتخاب دكتر تحقيق كنيد،هر جراحي كه لازم هست رو انجام بديد و عمه جان داروهاشون رو كامل بخورن،و ه ...

باشه بهشون میگم ممنون عزیزم💔

خوب پس خوب میشه ،  عکس دختر عممه

عزیزمم😍😍

اره نگران نباشین..توکل به خدا.اسم این بیماری خیلی ترسناکه و چون قبلا خیلی فوت میشدن ترس تو دل مردم انداخته..ولی الان کلی پیشرفت کرده پزشکی..با امید درمانو شروع کنید

اره مامان دوستم  جراحی کرد خوب شد الان 8 سالی فکنم گذشته دبیرستان بودیم او موقع  خدا روش ...

😍پس خوب میشه💕

2738

راستی خانما خدا نکنه خدا نکنه کسی بگیره ولی اگه خدایی نکرده دردی تو قسمت بازو احساس کردید و زد به سینتون حتما پیگیر بشید مادر شوهر منم از دست چپش شروع شد 

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
دو سال پیش مادر شوهرم و خواهرش همزمان تو یه سال گرفتن سینه خواهرش و تخلیه کردن ولی مادر شوهرم نذاشت ...

ایشالا عزیزم ، مادرشوهرت خوبه؟

راستی خانما خدا نکنه خدا نکنه کسی بگیره ولی اگه خدایی نکرده دردی تو قسمت بازو احساس کردید و زد به سی ...

اره عمم هم همینجوری بود!

بله عزیزم دارو استفاده میکنه البته تا ۵ سال باید دارو استفاده کنه فکر کنم

ایشالا کامل خوب میشه پس😍💔

سلام دوست مامانم سالهاس سرطان سینه داره مشکلات قلبی و... هم داره اما خب فعلا ک سرپاست هر وقتم ک زنگ میزنه خونه ما خیلی پر انرژیه 

من خودمم سینه هام گاه و بی گاه درد میگیرن میرم تو فکر سرطان چه میشه کرد دنیا همش همینه مسخره و مسخره 

و راستی استادمم تو سرش تومور بود حدود یه سال تو دوره درمان بود و بعدش به روال عادی برگشت و فقط مثلا شنا مرتب میره و ورزشو به برنامش اضافه کرده

2706