2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

غذای شیرین نخور .گرمیجاتم نخور....نترس میادپایین....اگ زیادنگرانی از بیمارستان یا دستگاه بگیرین بیارین خونه یا ببرین بیمارستان بستریش کنید

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

نت تجربه زرپی ندارم ولی میدونم هر چی شکمش بیشتر کار کنه براش بهتره خودت مایعات خنک زیاد بخور شیرت زیاد بشه حجم بیشتری شیر بخوره .بعضی ها هم میگن ربطی به این قضیه نداره گرمیجات نخور مثلا کاچی چیزهای خنک بخور مثل آب لیمو شیرین آب سیب آب جوش سوپ جو 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
ترنجبین عاااالیه، دکترا میگن نه، والا هرچی قدیمیا میگن درسته، من که آب رو آتیش شد سره یه روز واسه هم ...

ترنجبین اره خوبه خواهر منم میده ترنجبین

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

عزیزم دکتر ببر من بچه م سه روز بستری بود تو رو خدا برای این طفل معصوما تنبلی و خساست نکنین...اینجا مگه متخصص اطفال داریم؟بچه من12بود از تو مطب تا بیمارستان با گریه رفتم ...اصلا نرفتم خونه..شما اومدی تاپیک میزنی؟

2706