2733
2734
عنوان

معرفی دکتر زنان خوب تو کرج

| مشاهده متن کامل بحث + 390408 بازدید | 601 پست
دكتر ليلا قرباني مطبش طالقاني جنوبيه . خيلي خوبه و با سواده

باران جان سلام .شما برای زایمان پیشش رفتی؟  چجوریه کارش 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
من پیشنهاد میکنم پیش دکتر لیلا قربانی برید .خیلی کارشون عالیه .مهربونه .ما که همه خانواده و دوستان م ...

سلام .لیلا قربانی طالقانی جنوبی دیگه ؟ پیشش زایمان داشتی؟ سزارینم میکنه ؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر من اسمش ملیحه قدس روحانی بود. یعنی هر جااااا برما ازش تعریف میکنم. از بس که گله.  اینقدر ...

منم میخوام برم پیش دکتر روحانی خیلی ممنون که راهنمایی کردی

خدایا دامن همه چشم انتظارا رو سبز کن الهی آمییین
2731

سلام منم برای پیش از بارداری دنبال یه دکتر خوب که با حوصله ام باشه هم با سواد باشه می گردم اوایل میگفتن زرین آجودانی که میاد بیمارستان البرز خوبه کلی تعریفشو می کردن منم رفتم پیشش نامرد بی سواد اول که آزمایشمو دید فهمید پرکاری تیروئید دارم بازم اسرار داشت که یدوفولیک بخورم من چند روز خوردم ولی ترسیدمو خداروشکر خودم زود مصرفشو قطع کردم بعدشم معلوم نبود آزمایشگاه دکتر یوسفی برا پسرشه برا کیه به هرکی میرفت زوری یه آزمایش میداد میگفت باید بری اونجا منم مجبور به تکرار آزمایش الکی کرد زودی رفتم پیش یه متخصص غدد بهم گفت یدی که بهم داده مثل بنزین روی آتیشه خدا لعنت کنه این آجودانی بی سواد رو

الانم اگه دکتر واقعا با سواد و خوب میشناسین بهم معرفی کنیدممنون میشم

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

تا حالا کسی پیش اشرف دهقان رفته؟چطور دکتریه؟دنبال یه دکتر می گردم هم وقت بزاره واسه بیمار هم با سواد و خوش اخلاق باشه و کمکم کنه زود مامان بشم

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2740

سلام دکتر روحانی واقعا یه دکتر بی فکر و بیسواد واقعا متاسفم اسمش گذاشت دکتر ..من هفته پنج میخواست سقط کنم لکه بینی داشتم..

رفتم حجت امپول و شیاف داد واقعا خوب بود ...الانم تحت نظرش هستم....

خوب شد زود فهنیدم. به حرفهای روحانی توجه نکردم...

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 

سلام دوست عزیز من خودم الان یکی دوبار رفتم پیش شروین افصحی واقعا ازش راضیم خیلی دکتر دلسوز و پیگیره. هم جوونه هم با تجربس. من خودم پیج اینستاشو فالو دارم و مطالبی که میذاره رو میبینم اتفاقا توش از رضایت مادرایی که پیشش سزارین کردن فیلم میذاره میتونی اونارو ببینی تا بهتر تصمیم بگیری https://www.instagram.com/drshervinafsahi/

سلام بچه ها امروز این تاپیک رو دیدم

و اینو رو هم از گوگل پیدا کردم گفتم بزارم اینجا شاید یه روزی بدرد یه نفر بخوره   

آدرس و تلفن دکترهای زنان کرج رو داشت :

دکتر زنان خوب در کرج

اگر دکتر زنان و نازایی خوبی توی کرج که مهربون و خوش اخلاق باشه پیدا کردین اینجا هم معرفی کنین

سلام دکتر سکینه قربانی بهترینه . هم اخلاق و بر خوردبا مریضش هم دست عملش بیمارستاک مریم چهارشنبه صبح ...

عزیرم من دودلم واسع انتخاب ایشون با اینگه گزینه اولم بود من بارداری دوممه اولی طبیعی بودم اینم طبیعی میخوام بادحوصله هست که وقت بزاره تو مریم میشه رفت پیشش برای کنترل خبر داری از ویزیتش تو مریم؟

2706