2733
2734
عنوان

سوراخاي گوشم زياده؟😐+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 5035 بازدید | 140 پست

استارتر عکس گوشتو نذا شاید یکی گوش نداشته باشه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂من نافمم سوراخ كردم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2731
2740
فرزانه جون یعنی شما ب زبان آلمانی مسلطین کامل؟سخت نیست؟

بله عزیزم من رشتم المانیه مسلطم ولی هنوز جای کار دارم

زبان المانی نسبت به بقیه زبانا خیلی سخت تره ولی خب اگه هدف یا علاقه داشته باشی قطعا راحت یاد میگیری

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

نه بنظرم ۶ تاکمه هنو جا دارب..

توقسمت غضروف و لاله گوشتم یه ۵.۶تایی بزن

😞

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
نهههههه چرازیادباشه اتفاقاخوبه من5سوراخ دارم درنظردارم برم 4تای دیگه هم سوراخ کنم😀

جاداره؟ 😮

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706