2733
2734

ماه پنجم هستم، پسرم آبله گرفته و با اینکه یه هفتس ازش جدا هستم دکتر میگه حتما میگیری و خیلی ریسک داره و باید سقط کنی، دارم از غصه میمیرم

میشه برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات بفرستی  

برو پیش ی دکتر دیگ اخه اگ ازش جدا باشی چجوری میگیری پسرتو بفرس خونه پدرت یا پدرشوهرت

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو پیش ی دکتر دیگ اخه اگ ازش جدا باشی چجوری میگیری پسرتو بفرس خونه پدرت یا پدرشوهرت

یه هفتس جداییم اما دو روز قبل از دونه زدن واگیر داره شدید

یه هفتس جداییم اما دو روز قبل از دونه زدن واگیر داره شدید

نه عزیزم نترس دکترتو عوض کن تو الان ۵ماهته چجور واسه همچین چیزی سقط کنی برو دکتر دیگ

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
2738
نه عزیزم نترس دکترتو عوض کن تو الان ۵ماهته چجور واسه همچین چیزی سقط کنی برو دکتر دیگ

دیروز سونو آنومالی بودم، همه چی اش سالم بود بچم، از غصه دق میکنم

دیروز سونو آنومالی بودم، همه چی اش سالم بود بچم، از غصه دق میکنم

غصه نخور دکترتو عوض کن برو پیش دکتر دیگ خب

سلام

کجای اصفهانید؟

اگه میتونی برو پیش این دکتر خیلی خوب راهنماییت میکنه

دکتر مسعود سقراطی

خیابان جی،خیابان اباذر،ساختمان مسعود

۰۳۱-۳۵۲۱۶۲۸۲
البته دکتر متخصص عفونی نیستند ولی خیلی خوب راهنماییتون میکنن

هركجاهستم باشم،آسمان مال من است.پنجره،فكر،هوا،عشق،زمين مال من است.💚💚💚💚

این رو مینویسم که دوستانی که بعدا میان و شرایط سخت من رو دارن کمی آرامش پیدا کنن، ما یکی از بهترین استادای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رو پیدا کردیم به نام دکتر پوراحمد، ایشون استاد تمام هستند، وقتی فهمیدن دکتر ضرابیان، به من گفته خیلی خطرناکه و سقط و... واقعا تاسف خوردن به حال و روز جامعه پزشکی 

ایشون گفتن بالای 14 هفته خطری ممکنه برای مادر داشته باشه که اونم قرص ویرابکس رو دادن ولی برای جنین خطری نداره

دیگه امید به خدا

این رو مینویسم که دوستانی که بعدا میان و شرایط سخت من رو دارن کمی آرامش پیدا کنن، ما یکی از بهترین ا ...

خداروشکر عزیزم 

این چند روز تو فکرتون بودم ببینم نتیجه چی شد

ان شاءالله به سلامت نی نی تون رو بغل بگیرید

هركجاهستم باشم،آسمان مال من است.پنجره،فكر،هوا،عشق،زمين مال من است.💚💚💚💚
2706