2733
2739
بارداری پرخطر و خیلی بدی داشتم.هر چند روز یکبار سونو،روزی شش تا سوزن میزدم،هر چند وقت یکبار راهی بیم ...

اهانه من خداروشکرمشکلی ندارم چون سونوهای خصوصی ودکترم خصوصیه وداروهای بشدت گران مصرف میکنم اینطورزیادشد

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چکاب اولیه رو مجانی همه رو دادم،رفتم شبکه بهداشت،سونو تشکیل قلبم رفتم بیمارستان ۱۵شد کلا

غربالگری اولمم با ازمایش شد ۳۳۰

۴۰تومنم پول قرص تقویتی😄

روهم ۴۰۰هم نشده تا الان 

۴ماهمه

2731
میدونی گلم همچین ادمای دمده و بی کلاس و بیشعوری اصلا ارزش حرص خوردن ندارن

عزيزم اون تاپيك قبلي من انقد حرص خوردم صداي ضربان قلب جنينم ده برابر شده بود واقعا رو چ حسابي دل خانماي باردارو ميشكنن 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2738
عزيزم اون تاپيك قبلي من انقد حرص خوردم صداي ضربان قلب جنينم ده برابر شده بود واقعا رو چ حسابي دل خان ...

عزیزم واسه چی بخاطرچندتاآشغال مجازی سلامت خودت وبچتو ب خطرمیندازی

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  
عزیزم واسه چی بخاطرچندتاآشغال مجازی سلامت خودت وبچتو ب خطرمیندازی

اشتباه كردم گلم😔

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

من بیمه نیروهای مسلح ام.بیست هفته ام سونو هام هرکدوم ۶۰هزارتومن شد ازمایشای اولیه بارداری ۱۱هزارتومن ویزیت دکتر هم ۲۵۰۰۰تومن. ازمایشای غربالگری هم یکیش ۳۰تومن یکیش۱۶تومن. داروهای تقویتیم رایگان بوده بهداشت میده فقط چون دارم وزن کم میکنم یه قرص ازاد گرفتم ۳۰تاش ۶۰تومن.در کل خیلی خوب بود هزینه هاش ولی مامان شدن عالیه به نظرمن اگه ده برابرم بود هزینش بازم مامان شدن می ارزه😍

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
عزيزم اون تاپيك قبلي من انقد حرص خوردم صداي ضربان قلب جنينم ده برابر شده بود واقعا رو چ حسابي دل خان ...

اشتباه کردی عزیزم اصلا ارزش نداره گلم مشخص بود خیلی لات و بی شخصیته انگار داشتی با یه مرد خزی حرف میزدی اصلا اهمیت نده بی عرضه و بی خانواده هستن گیر دادن ب بقیه

اشتباه کردی عزیزم اصلا ارزش نداره گلم مشخص بود خیلی لات و بی شخصیته انگار داشتی با یه مرد خزی حرف می ...

اره عزيزم خيلي بيشخصيت بود خدا اخرو عاقبتمونو با اين مردمان فضول بخيركنه

2706