2737
2739
مهره اخره کمرم درد میکنه و دو طرف مثانه ام تیر میکشه هیچ ترشح ندارم سینه دیروز سفت بود الان نیس! هفت ...

پس حتما بی بی چک بزن

ببین فردا صبح برو آزمایش بده

نمیخواد بی بی چک بزنی

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟ 

اری فردا صبح برو از بده البته اگه از موعدت گذشته

نتیجه رو بهم بگو

بیا تاپیک زایمانم رو بخون انرژی بگیری

نظر یادت نره😊😊😊😊

ایشاالله فردا خبرای خوب بهم بدی

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
اری فردا صبح برو از بده البته اگه از موعدت گذشته نتیجه رو بهم بگو بیا تاپیک زایمانم رو بخ ...

انشاالله اگه تونستم چون مهمون قرار برام بیاد اخرشب و میمونن تا چند روز! 

2731
انشاالله اگه تونستم چون مهمون قرار برام بیاد اخرشب و میمونن تا چند روز! 

حتما برو آزمایش رو بده جوابش چندساعته امادس

ایشاالله ۹ ماه دیگه تاپیک خاطره زایمان تو رو بخونیم

2740
شما هم امپول اچ سی جی زده بودی این ماه؟؟

نه من هیچی  نزدم بعد 8یا7 ماه این ماه نذر حدیث کسا کرده بودم وگرفت گفتم اگه نشد میرم برای دکترم که خدارو شکر گرفت 

سلام به همه . میشه منم راهنمایی کنین دیگه کلافه شدم سه ماه اقدام کردم این ماه امید داشتم چون 3 یا 4 روز بعد از اقدام گر میگرفتم خیلی یه هفته بعدشم زیر دلم درد گرفت ولی لک ندیدم امید داشتم اینا علایم باشه ولی فردا زمان پری هست همش هم میگم الان پری میشه . چکار کنم؟  

6 یا 7ماه دقیق نمیدونم دوماه پیش دیگه بیخیال شدم کامل بعد دیدم باردار شدم

خداروشکر عزیزم دارو نخوردی ؟؟؟

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
2706