2737
2734

خانوما من دوشنبه هفته پیش (که سه روز مونده بود به تاریخ پری)(اخرین پری من ۱۴ اردیبهشت بود و من نامنظمم) لکه بینی یه روزه داشتم که مثل روزهای اخر پری بود و رو دستمال معلوم بودو  رنگشم قهوه ای بود. چهارشنبه بی بی چک زدم یه هاله افتاد که تو نور دیده میشد و پنجشنبه که زدم هاله قشنگ معلوم بود. 

امروز رفتم آز دادم در کمال تعجب بتا صفر بود. 

در ضمن دهنم تلخه و مزه فلز میده و خیلی خستم. هر چی میخوابم یا استراحت میکنم انگار حالم سر جاش نمیاد. و تا دیروز زیر دلم درد میکرد در حد سوزن سوزن شدن و اصلا شبیه درد پریودیم نبود.

حالا میخوام بدونم ممکنه برا آز زود بوده باشه؟ کسی بوده که دیر نشون داده باشه آزماش خونش؟

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باردار میشم لک لانه گزینی همین مدل که میگی میبینم قهوه ای و به مدت یک و نیم دو روز...یکبار پارسال اینجوری بودم آزمایش دادم بتام 16 بود بعد دو روز دو برابر شد ولی پریود شدم

ولی این بار لک که دیدم همون روز بی بی پر زنگ میشد و بتام هم روز بعد تاخیر 850 بود

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
وای منم عواملی مث تو داشتم با این تفاوت که ۱۲ اردیبهشت پریودیم بوده

بالاخره یکی جوابمو داد.

ممنونم

جدی؟؟ یعنی شمام هنوز پریود نشدی؟

آزمایش ندادی؟

انشالله شما باردار باشی

بالاخره یکی جوابمو داد. ممنونم جدی؟؟ یعنی شمام هنوز پریود نشدی؟ آزمایش ندادی؟ انشالله شما باردار ...

نمیدونم والا ازمایش دادم منفی بود روز ۷ اردیبهشت ازم ترشح و لکه صورتی امد تا سه روز بعدم یهو شدید شد و سریع قطع شد 

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید
2738
بتای منم صفر بود . شاید زود بوده برا ازمایش

نمیدونم. امیدم همینه..

اگر پری نیاد آخر هفته میرم آز.

هر چند لک که دیدم ۶ روز پیش بود آز باید نشون میداد

من لکه لاله گزنینیم به اندازه یه نخود بود که دقیقا روز پریود دیدم فقط یه بار بعد روز بعد هم بعد دستشویی همون قدر دیدم روز بعدم بعد دستشویی تکرا شد . و تمام. 

ولی تجربه خودم میگه بی بی چک نزدیک پریود خیلی خطا داره و باید حتما از موعدتون بگذره و بعد چک کنین . من وقتی باردار شدم روز سوم بعد از موعدم چک کردم که پررنگ دو خط افتاد . ولی ماه قبلش دو روز به پریود قشنگ یه خط کم رنگ افتاده بود ولی من سر موعد پریود شدم.

من باردار میشم لک لانه گزینی همین مدل که میگی میبینم قهوه ای و به مدت یک و نیم دو روز...یکبار پارسال ...

عزیزززززم مبارک باشه...

من بهمن ماه هم لک دیدم ولی یه روز بود یه روز نبود. تا ۷ روز لک ادامه داشت و چون مسافرت بود لک هام زیادتر شد که خودم فهمیدم دیگه چیزی نیست.

ولی این دفعه فقط دوشنبه لک دیدم و از سه شنبه ظهر دیگه هیچی ندیدم. 

نمیدونم والا ازمایش دادم منفی بود روز ۷ اردیبهشت ازم ترشح و لکه صورتی امد تا سه روز بعدم یهو شدید شد ...

انشالله به زودی خبر بارداریتو میشنوم.

۴ ساله منتظرم. تا حالا همیشه حالات پریود داشتم و هیچ وقت بی بی چک ها مثبت نمیشدن حتی هاله هم نمینداختن. 

کلا سیستم بدنم باهام بازی میکنه

منم بارداری اولم اینجور بودم ولی جواب آزمایشم مثبت شد ولی متاسفانه بارداریم پوچ بود و سقط شد

خیلی ناراحت شدم دوست...

دعا کن آز من مثبت بشه..

ظهر رفتم یه صفر کله گنده تحویل گرفتم..

2706