2733
2739
عنوان

دوستان کسی دکتر کردافشاری (طب سنتی ) میشناسه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16526 بازدید | 55 پست
دوست عزیز برای بیماری های خاص هم کسی رو میشناسین که جواب گرفته باش از طب سنتی و مخصوصا دکتر کردافشار ...

شرمنده عزیزم من سرم شلوغ بپشد از اون زمان و دیگه نتونستم پاسخ بدم

دیدم از بیماریهای خاص نتیجه گرفته باشن ولی بازهم بستگی به بدن هر فرد داره و پاسخش به داروها

ولی اقای کردافشار رو اطلاع خیلی دقیق ندارم ازشون تو این موارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه لطفا آدرس و شماره دکتر اکبری که میگی رو بدی ؟ ممنون

شرمنده عزیزم....بعد مدتها تازه اومدم و پیامتون رو دیدم

ادرس دقیقشون رو ندارم الان

فقط میدونم اطراف کرج هستن و دهکده سلامت دارن

2728
سلام خوبی اقای امبری طب سنتی همونی که ملارد هستن؟درمان گوارش هم انجام میدن؟

سلام عزیزم

اطراف کرج هستن ادرس دقیقشون رو ندارم

بله انجام میدن ولی خیلی دستوراتشون سخته اگر فردی بتونه اون مثلث سلامتشون رو اجرا کنه موفقه

2740
سلام عزیزم اطراف کرج هستن ادرس دقیقشون رو ندارم بله انجام میدن ولی خیلی دستوراتشون سخته اگر فردی ب ...

عه پس سخته رعایتش؟ همون چون اطلاعاتی ندارم ازسنتی دنبال دکتر سنتی خوب هستم اگه پیداکردی به منم بگو مرسی از راهنماییت😍

عه پس سخته رعایتش؟ همون چون اطلاعاتی ندارم ازسنتی دنبال دکتر سنتی خوب هستم اگه پیداکردی به منم بگو م ...

بله،اغلب افرادی که میرن پیش ایشون سه تا نهایت 6 ماه میتونن طبق دستورشون عمل کنن ولی تو اون بازه جواب میگیرن و بهبود نسبی پیدا میکنن

ببینین عزیزم من باتوجه به رشتم و شغلم اطلاع دارم از افرادی که طب سنتی کار میکنن تاحدودی.به نظر من بر ...

عزیزم دختر من دیابت نوع یک دارن شما دکتری میشناسید خیلی دکتر رفتم طب سنتی هم ولی درمانی نداره 

واینکه دخترم هشت سالشه متوجه شدم تیرویید کم کاره اگه دکتری مناسب میشناسید بهم بگید همین اولش بلکه درمان بشه 

عزیزم دختر من دیابت نوع یک دارن شما دکتری میشناسید خیلی دکتر رفتم طب سنتی هم ولی درمانی نداره  ...

سلام عزیزم

دکتر عارف قنبرزاده کارشون خیلی خوبه برای دیابت،تهران هستن

برای تیروئید هم اغلب روش درمان یکی هست،متخصص غدد کودکان هم زیاد هستن در تهران در کنارش اصلاح مزاج انجام بدین.

سلام عزیزم دکتر عارف قنبرزاده کارشون خیلی خوبه برای دیابت،تهران هستن برای تیروئید هم اغلب روش درما ...

ممنون 

دکتر قنبرزاده بیشتر رژیم میدن ؟اخه دختر من خیلی کوچیکه ننیتونه رزیم بگیره 

واینکه ایا اصلاح مزاج در تیرویید مفید است ؟من خودم حدس میزنم دخترم برای عکس هایی که از کتفش گرفتیم دجار مشکل تیرویید شد چون ترقوه اش شکسته بود 

ممنون  دکتر قنبرزاده بیشتر رژیم میدن ؟اخه دختر من خیلی کوچیکه ننیتونه رزیم بگیره  واینکه ...

نه عزیزم ایشون به روش نوین دیابت رو کنترل یا درمان میکنن و بسته به شرایط هرفرد راهکارهاشون متفاوته.

بله اگه به درستی انجام بشه مفید هستش.اگر عکس ساده بوده تاثیرخاصی نداره رو تیروئید اون هم به این شدت.