2733
2739

تو رو خدا برای بچم دعا کنین اسهال شدید داره هیچی هم نمیخوره...امصامم بخونین😭😢

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشااالله خوب بشه دخترت.بهش موز بده و سعی کن حتما مایعات زیاد بدی چون اسهال زود اب بدنو میکشه

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
2731

اگرکسیباسهالدچارشد،برایرفعسریعاونابقنددرستکنهداخلیلیوانابجوشیدهولرم،اندازهنوکقاشقنمکهماضافه کنین

اینکارباعثمیشهالکترولیتبدنبتعادلبرسه

نمیدونم ب درد دخترتون میخوره یانه

2738

استارتر عزیز انشالله دخترت خوب بشه عزیزم براش حمد خوندم و صلوات میفرستم

میشه یه سوال بپرسم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

چ تاپیکی میزنیا.حالا حامله ها و سیده ها اسهال بچه رو خوب میکنن؟دعا کنن خوب میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

*_اللّٰهُمَّ صَلِّ عَلیٰ مُحَمَّدٍ وَ اٰلِ مُحَمَّدٍ_*

🍃🌹 *_وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم_*ْ 🌹🍃

ان شاءالله ب حق جد دخترم  حضرت فاطمه الزهرا . دختر نازت حالش بهتر میشه و   صحیح و سالم بزرگ میشه  نگران نباش حتما دکتر ببرش 🌹

🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

خدا بحق پاکی نی نی تو دم شفاش بده

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

عزیزم دختر من تو خواب میپره 

بنظرت خطرناکه؟ 

۴۸ روزشه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706