2733
2739
دقیقا منم 😔 چون خود منم همچین مادری داشتم که به شدت از بلوغ و اینطور چیزا ترس داشت و اصلا باهام راج ...

دقیقا مامان من اصن میترسید برای من سوتین بخره بعد من اول راهنمایی سینه های بزرگی داشتم فک کن تا سوم راهنمایی اب میشدم از خجالت خودمم روم نمیشد بگم اونم ک اصلا درک نمیکرد بعد ک پریود شدم فک کن من خودم از قبل میدونستم چیه و اینا تا بهش گفتم میگف چرا الن زانو غم بغل گرف من الن قصد ازدواج ندارم ولی النم دقیق ترس داره ااز ازدواجم ولی همیشه برام حسرت شد وقتی دوستامو میدیدم با ماماناشون راحت بودن ی دوستای من تا سینه هاش بزرگ شد مامانش براش ی نیم تنه خوشگل کادو کرد بهش داد انوقت من چی فقط حسرت 

🖤
جشن پریودی😑خجالت میکشه بچه جلو باباش  یا داداشش خب

خجالت نداره. باید بتونه اگه لازم داشت به باباش بگه براش چیزایی که لازم داره رو بخره. اتفاقا میخوام اینکارو بکنم که خجالت نکشه مثل خودمون. چرا باید یواشکی و با خجالت بریم فروشنده خانوم پیدا کنیم برامون بچپونه تو کیسه مشکی؟

بتونه بگه الان درد داره یا حوصله نداره. بتونه بگه دلش میخواد تنها باشه. بتونه بگه که کمکش کنیم.

بابا یک چهارم خانومایی که هر روز اطرافمون میبینیم تو فامیل یا کوچه و خیابون و مدرسه و محل کار پریودن. چرا باید انقدر برای همه عذاب آور باشه؟

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا مامان من اصن میترسید برای من سوتین بخره بعد من اول راهنمایی سینه های بزرگی داشتم فک کن تا سوم ...

دقیقا حرفای دلمو زدی اون موقع ها خیلی ناراحت بودم از این مسئله حتی وقتی پریود شدم به خاطر رفتارای اطرافیانم خودمو گناهکار میدونستم ولی الان که بزرگتر شدم میفهمم که مادرم با این که خیلی دوسش دارم و جونمو میدم واسش ولی از این نظر دچار مشکل روحیه که بلوغ و ازدواج و رابطه جنسی و اینجور چیزا رو گناه کبیره میدونه ولی نمیدونم چرا خودش ازدواج کرده 😐

2731