2733
2739

خیلی خیلی شهر افتضاح بود... من موندم انگیزه این همه جمعیت از اومدن چی بود ... شبگه آب و برق و اینترنت ک حسابی مشکل پیدا کرده بود... اجاره ها هم ک بالا ... ترافیک .... شلوغی... 

اونایی ک اومدن بهشون خوش گذشت؟؟

من ک کل این تعطیلات رو جرات نکردم پامو از خونه بذارم بیرون ...بس ک شهر شلوغ بود افتضاح بود ... همش تو خونه بودم اما خیلی بهم خوش گذشت 😎

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما نوشهر ويلا داريم هميشه ميريم نوشهر متل قو ميريم دور ميزنيم فقط

به شوهرم گفتم بريم شمال گفت نه ك نه شلوغه نيومديم😭😭😭

هميشه برعكسه تو تعطيلات نميبره بعده تعطيلات ميريم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
منکه شمالم هنوز مشرف نشدم ..ولی میام ب همین زودیا یسر 😂

تعطیلات و آخر هفته نیای .. بذار وسط هفته ... چون همش پشیمونی جا لذت 

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2738
ما نوشهر ويلا داريم هميشه ميريم نوشهر متل قو ميريم دور ميزنيم فقط به شوهرم گفتم بريم شمال گفت نه ك ...

متل قو برا منم فقط دور زدن خرید کردن ابداااا😲😲😲

من لاهیجانم فقط یه شب رفتم بیرون پشیمون شدم بقیشو تو خونه موندم

اره منم ی شب ساعت ۱:۳۰ بود ب شوهرم گفتم بزنیم بیرون حوصله امون پوکید الان حتما خلوت و همه خواب😐

رفتیم بیرون دیدیم واویلا فرقی با روز ک نداره هیچ شلوغتره... پشیمون شدیم زودی برگشتیم 

متل قو من تا حالا نرفتم قشنگه ؟؟ ما تبریزیم مسافرت نرفتیم تو شلوغی ارزش نداره ولی اخه بعدا هم مرخصی ...

اره خو قشنگ هست دریا داره کلی مرکز خرید های بزرگ داره و با کلی رستوران و کافه های خوب ... اما چن تا بدی داره... این ک تعطیلات واقعا ب معنای واقعی شلوغ میش ترافیک و این ک گرونه همه چی ... تو تعطیلات تهران خلوت میش متل قو پر میش 

متل قو برا منم فقط دور زدن خرید کردن ابداااا😲😲😲

ما ام اصلا خريد نميكنيم از متل قو

تنها خريدم ازونجا اينه بريم شيريني ليلي شيرينيو بستني بگيريم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
ما ام اصلا خريد نميكنيم از متل قو تنها خريدم ازونجا اينه بريم شيريني ليلي شيرينيو بستني بگيريم

اره دقیقا از شیرینی لیلی و نان سحر اصلا اصلا نمیش گذشت ... لعنتی عالیه😋😋😋

2706