2737
2739
من دستورشو گفتم.فقط اگه میخای 24ساعته برسه و ترد هم باشه با شیشه بجوشون😉و بعد نوش جان😍

چقدر باید بجوشه بعد باید تا نصف شیشه آب باشه بذارم بجوشه؟و این میزان آب و سرکه برای چقدر خیاره؟بعد جوشیدنش بذارم یخچال؟

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دستورشو گفتم.فقط اگه میخای 24ساعته برسه و ترد هم باشه با شیشه بجوشون😉و بعد نوش جان😍

نمک با قاشق غذاخوری به ازاء هر پیمانه یا قاشق مرباخوری

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
چقدر باید بجوشه بعد باید تا نصف شیشه آب باشه بذارم بجوشه؟و این میزان آب و سرکه برای چقدر خیاره؟بعد ج ...

ببین اگر اب ات جوش باشه و شیشه ها رو بذاری توش,20دیقه کاملا کافیه.فقط تا حدی پر کن شیشه تو که دو بند انگشت سرش خالی باشه که اب جوش میاد نریزه بیرون.بعدش بذار یخچال شیشه هاتو🌷(بعد خنک شدن ها)برای 1تا 1.5کیلو خیاره این مقدار.

2728
ببین اگر اب ات جوش باشه و شیشه ها رو بذاری توش,20دیقه کاملا کافیه.فقط تا حدی پر کن شیشه تو که دو بند ...

ببخشیدها خیلی سوال میکنم ممنون از توضیحاتت فقط مگه نباید در شیشه ببندم بعد بذارم بجوشه؟

ببخشیدها خیلی سوال میکنم ممنون از توضیحاتت فقط مگه نباید در شیشه ببندم بعد بذارم بجوشه؟

اره عزیزم باید محکم ببندی درشو.یه قابلمه اب میذاری بزرگ وقتی به جوش افتاد شیشه هاتو که محکم بستی داخلش قرار میدی.حواست باشه هم دما باشن تقریبا🌷

2740
اره عزیزم باید محکم ببندی درشو.یه قابلمه اب میذاری بزرگ وقتی به جوش افتاد شیشه هاتو که محکم بستی داخ ...

ممنونم درست کنم انشاءالله خوب بشه

2706