2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناهارم اماده شد زیرشو خاموش کردم روتخت درازکشیدم دوتا انگشت اخریه دست راستمم الان شیشه زد پانسمانش کردم😨😨

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2740
نمیدونم. پارسال اخرین بار رفتم دست و پا شد 50 تومن. پشت دستمو داغ کردم دیگه نرم.

وای یا خدااا 😲

دست و پا فقط 50 تومن؟

من اصلاح صورت و اپیلاسیون دست و پا و اصلاح ابرو و رنگ ابرو رو همشو باهم 30 و خورده ای شد

منم منتظرم شوهرم از پاساژبیادبیرون دارم می سوزم از گرمای داخل ماشین 😣😣😣😣😣😣

خب چراماشینوخاموش کردین کولروروشن میذاشتین

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706