2737
2739

این عکسی که میذارم مربوط به استاد جلیلی استاد طب الائمه هست،ایشون تو کازرون درمانگاه طب اسلامی دارن خودم عضو گروهشون تو واتساپم خیلی کارشون خوبه بنظرم شماکه این همه دارو ودرمون کردین اینم امتحان کنین انشاالله خدا بهتون نی نی خوشگل بده

💚به حکمتش دل بسپار...💚

منpcoهستم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من یه نفری رو دیدم بعد از چندسال ناباروری بخاطر تنبلی تخمدان اومد به مدت سی روز شصت تا تخم مرغابی یک ...

مبارکش،واقعا خوشحال میشم همچین چیزایی رو میشنوم

💚به حکمتش دل بسپار...💚
اکثرا آخه خیلی پول میگیرن با اینکه خود تبریزیان ویزیتش رایگان بود😔حیف شد

عزیزم پیش هر کسی نباید بری،من از ویزیت ایشون خبر ندارم ولی به تازگی درمانگاهشون رو افتتاح کردن و شتگردای زیادی هم دارن منوخودم عضو گروهشونم

💚به حکمتش دل بسپار...💚
2706