2737
2739
عنوان

دارم از استرس میمیرممممم،خواهش میکنمممم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 39 پست
هیچ اتفاقی نمی افته احتمال زیاد باردار نمی شی احتمالا هم بچه دار بشی که خودش خیلی خوبه در هر صورت ...

مرسی عزیزم سعی می‌کنم 

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریود میشی اما دیرتر هورمونات بهم ریخته 

خانومایی که میگین هشت تا چخبره ال ای دی رو به عنوان قرص ارژانسی اگه خواستین استفاده کنین چهارتا رو اول چهارتا هم ۲۴ساعت بعد درست مصرف کنین باردار نشین

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2728
پریود میشی اما دیرتر هورمونات بهم ریخته  خانومایی که میگین هشت تا چخبره ال ای دی رو به عنوان ق ...

ای خدا یعنی کلا دیگه از ماه های دیگه پری هام بهم میریزه؟؟

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻
2738
ای خدا یعنی کلا دیگه از ماه های دیگه پری هام بهم میریزه؟؟

نه فقط این ماه اینجوره ماهای دیگه ام طبق تاریخی که این ماه پریودمیشه از داروخونه قرص ارژانسی بخر تو خونه داشته باش که مجبور به مصرف ال ای دیـبا دوز بالا نباشی

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾