2737
2734
عنوان

چکار کنیم غبغب از بین بره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 29 پست

پلاسما تراپی انجام بده 😉

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
من‌تو سالن برای کسانی که غبغب دارن انجام میدم بعد پاکسازی تاثیر میزاره تا حدی فقط باید مدام انجام بد ...

چه خوب امتحان میکنم 

هر كه خود داند و خداي خودش كه چه درديست در كجاي دلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری ؟

والا نمی دونم. ازش هم نپرسیدم چون دروغ و چرت زیاد میگه 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2740
با دستگاه غبغب من رفت.خیلی بدم ازش میومد

چه دستگاهی؟ 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
پلاسما چیه ؟

یک دستگاه پزشکی 😉تو نت جست وجو کنید 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
با دستگاه غبغب من رفت.خیلی بدم ازش میومد

با چه دستگاهی؟؟؟؟؟ لطفا کمی اطلاعات کامل تر بدین مرسی

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
دستگاه پاور شیپ2.من شهرستان رفتم.جوانسازی و رفع غبغب.مشاوره داره میاد تهران یا کرج مطب بزنه.کارش عال ...

مرسی عزیزم 

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
2706