2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس خونریزیم چی

وااا پس پری اومد منم امروز پری شدم5 روز زودتر ر دارو میخوردی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2740
بیستو هفتم هشتم ماه قبل

حتما نشون میده

منم موقع اقدام،تصورشو نمی کردم همون اول باردار شم.بعد اقدام رفتم شهرستان ،۸ ساعت تو اتوبوس بودم.بعد یک هفته موندم و با خانوادم رفتیم گردش و ... اونجا پاهام گرفته بود نمی دونستم از چیه.فک میکردم از خستگیه.بعد برگشتم تهران باز ۸ ساعت تو اتوبوس بودم.همسرم نتونست بیاد دنبالم.کوله سنگینو انداخته بودم پشتم اومدم خونه.ولی با این اوصاف سقط نشد.دوسع روز بعد که به خودم اومد گفتم بذار بی بی بزنم ببینم چه خبره.دیدم باردارم

اینقد فکر و خیال نکن فقط صبر کن ببین چی میشه.حامله باشی به این راحتی بچه سقط نمیشه وگرنه اونایی که بارداری ناخواسته داشتن دو تا وزنه بلند میکردن سقط میکردن راحت دیگه.

حالا کار سنگینم نکن از این به بعد 

2706