2733
2739
عنوان

💕👶"تاپیک جامع هزینه زایمان در سال ۹۸'👶💕

| مشاهده متن کامل بحث + 4105 بازدید | 84 پست

من بیمارستان میلاد با بیمه تامین اجتماعی زایمان طبیعی داشتم 

واقعا راضی بودم از کادر خوبش و همچنین مهربونیاشون و انرژی هایی که بهم میدادن خیلی قربون صدقم میرفتن

لتاقا هم تر تمیز بود غداهاشون عالی بود😊هزینه ای هم برای عمل و بستری شدن نگرفتم هیچی

فقط پول غذای همراه و ساک بیمارستانو گرفتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ تاپیک خوبی😍 من فقط شنیدم بیمارستان میلاد خیلیی بدههه تو مطب دکتر اکثرا میگفتن یا بچه چیزیش میشه ی ...

شنیدم تو یکی از بیمارستانا بچه ی یه بنده خدا توسط یه پرستار داشته دزدیده میشده که بابای بچه مچشو میگیره ، به هرجا نمیشه اعتماد کرد

2742
من بیمارستان دولتی با دفترچه تامین اجتماعی 4خرداد زایمان کردم خیلی راضی بودم .هزینه ام نداشت

كدوم بيمارستان؟

اخه دكترم بيمارستان تحت پوشش بيمه من نيست😢

وگرنه حتما از بيمم استفاده ميكردم

2738

دوستان من ۱۰ فروردین ۹۸ زایمان کردم 

سزارین اختیاری 

بیمارستان امید تهران 

هزینه عمل ۶ میلیون اما کنارش کلی پول رو دستمون گذاشتن و خیلی بیشتر شد 

داروها ،نوار بهداشتی ،زیرانداز تعویض و .....همه رو شوهرم میفرستادن بره از داروخونه بگیره 

حتی داروهام ،ساک نوزاد هم ندادن 

توی به اتاق یک نفره دو مریض و دو همراه و نوزادم بودیم 

همراه من نا ۱۲ شب حتی صندلی نداشت و سرپا بود 

اتاق منو نوزادم با یه مریض بزرگسال که معلوم نبود چه بیماری داره یکی بود 

اگه میشه پربازدیدش کنید 

آره ایشالا باید هر تاپیک ادرس گذاشت خانمها باردار بیان

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
بله خب هرکار درمانی حتی تزریق یه آمپول هزینه داره قبلا طبیعی هم هزینه داشت بخاطر ترویج زایمان طبیعی ...

جالبه... ببخش زیاد سوال پرسیدم، من ایران نیستم، برام جالب بود. فکر می کردم زایمان توی بیمارستان دولتی کلا رایگانه.

اهان، یعنی اگه کسی مجبور بشه سزارین بشه، هزینه میده؟

تو دولتی سزارین نمیکنن مگر این که اورژانسی باشه که اونم نصف پول میگیرن .ولی فکر کنم دفتر چه داشته باشی نمیگیرن

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍

منم موندم چه کنم زایمان اولم سزارین بود اینم سز میشم ولی نمیدونم کجا برم.واقعا پنج وشیش تومن واسه یه شب زایمان برام سخته.میگن برو امام خمینی ولی میترسم بندازنم زیر دست دانشجوا میترسم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2706