2752
2734
عنوان

💕👶"تاپیک جامع هزینه زایمان در سال ۹۸'👶💕

| مشاهده متن کامل بحث + 4105 بازدید | 84 پست
اگه پمپ دردنگیری  اتاقت دوتخته باشه ویه سری چیزای اضافه مثل مشاوره نگهداری نوزادکه فرداش دادن& ...

کلاسای شیردهی و بعد زایمان و رفتم بیرون 

نه می خوام بیحس بشم فقط 

انشاء الله که فقط صحیح و سالم بدنیا بیان فقط 

اللهم عجل لولیک الفرج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرق تهرانه سمت پیروزی و شکوفه. همون بیمه تامین اجتماعی هم خوبه خب. من اگه پارسال بیمه بودم 2/5 میداد ...

مرسی گلم.من هفته بیست ودو

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2731

بيمارستان الغدیر بادفترچه تأمين اجتماعی زایمان طبیعی۲تومن میگیره...نمیدونم برم آیت الله کاشانی ک تأمين اجتماعیه رایگانه،،الغدیر نیمه خصوصی

اللّهم صلی علی محمدوآل محمد(وعجل فرجهم)

سلام دوستان من بعداز ۳ سال باردارشدم تحت نظر یه دکتر تو ونک الان مسیرم دوره برا رفتن ب ونک دکتر های اینجا ک هستیم نسیم شهر هم خوبه میخوام تحت نظر اینجا باشم تا زایمان 

زایمانمو ببرم تهران  یه دکترخوب میشه، یعنی با نداشتن پرونده پیش خودشون ایرادی نداره کسی اینجوری بوده  لطفا راهنمایی کنید مثلا من ماه آخر بخوام برم پیش دکتر صفارزاده بیمارستان عرفان مثلا ها قبول میکنن

آیهان عشق مامانه😍

کسی بیمارستان محب کوثر زایمان کرده جدیدا 

هزینش می دونید چقده ؟ و اینکه مثل قبل اتاقاش تک تخته هستش یا ....

قبلن یادمه خیلی خوب بود 4/5 می گرفتن اتاقاش تک تخته بود و خیللللی تمیز . پرستارو ... برخوردشون عالی بود الان کسی می دونه چه مدلیه ؟

کسی بیمارستان محب کوثر زایمان کرده جدیدا  هزینش می دونید چقده ؟ و اینکه مثل قبل اتاقاش تک تخته ...

منم تعریفشو خیلی زیاد شنیدم 

حتی یه نفر میگفت دکترم موقع زایمان بالاسرم نشسته بود برام ذکر میگفت

چند ماه پیش من تماس گرفتم گفتن پنج و نیم