2733
2734

خانمها كسي تجربه داره كه مصرف نوشيدني الكلي باعث از بين رفتن غيرت و مردونگي در آقايون ميشه؟ من خودم همسرم داره روز به روز بي تفاوت تر ميشه آيا دليلش ميتونه مصرف نوشيدني هاي الكلي باشه؟؟ ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شک نکن مخ رو تعطیل میکنه

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
2740
آره عزیزم یه کارشناس هم توتلویزیون اینوگفت گفت بی تفاوت ترمیشن حتی ممکنه دست بزن پیدا کنن

اگه هر روز بخوره درسته . چون اعتياد پيدا ميكنه و الكل سيستم مغزشو مختل ميكنه . 

شروع رژيم:  ۲۹ اسفند ۹۸ قد :١/٦٦ ، وزن فعلي :۶۱ . وزن هدف : ٥٣

نزار بخوره کم کم عادت میکنه بهش هر روز میخوره 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

كسي تجربه اي تو اين زمينه داره؟ من همسرم متاسفانه سو مصرف الكل داره و هروز كه ميگذره ميبينم كه چقدر بي تفاوت تر ميشه و كم كم حتي حساسيت هاش رو هم داره از دست ميده

2706