2733
2739
عنوان

خدایی چقدر بد در مورد مادرشوهراتون میحرفین

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 24 پست
نفسسسسس کجایی دختر ؟ جاریم داره غش میکنه فکر میکنه حامله ام    

اوه 

حتما داره میترکه خدایی چرا اینا انقدر حسودن 

منم پس شایعه میکنم حاملم😂😂

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
اوه  حتما داره میترکه خدایی چرا اینا انقدر حسودن  منم پس شایعه میکنم حاملم😂😂

اره فکر میکنه حامله ام رو پروفایلش زده خوشبختی یعنی دوتا دختر داشتن . بیوش هم گذاشته از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان،تولیدمثل را هر جانوری بلد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدااینطورم نیس،نمیگم همه ولی اکثریت پای حرف اونام ک میشینی میفهمی یه طرفه نیست،نمیشه یه طرفه به قاضی رفت،بالاخره خودمونم میشیم مادرشوهرو مادرزن،وقتی جیگرگوشه ای ک یه لحظه طاقت دوریشو نداریم میدیم دست عروس،یاداماد معلومه دلمون میسوزه هرکی باشه همینه،والا منم دوسدارم هروز پسرمو ببینم بیادپیشم مراقبم باشه و هواموداشته باشه،الکی ازبیکاری ک آدم نمیشینه بچه بزرگ کنه میخاد ک یروزی ثمرشو ببیته

دخترم،منو بابایی عاشقتیم❤❤❤
اره فکر میکنه حامله ام رو پروفایلش زده خوشبختی یعنی دوتا دختر داشتن . بیوش هم گذاشته از خودتان انسان ...

وااای این دگ کیه😐😐

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2728

اینو گفتی یادم میاد اوایل عقدمون خواهر و‌مادرشوهرم برامون داستان کلید اسرار تعریف میکردن که یکی با مادرشوهرش خوب نبوده فلج شده و‌کور شده و .....خدایی اون زمان دوستشون داشتما نمیدونم فازشون چی بود 

اما الان بدم میاد ازشون

2740
ببین دیگه من دارم چه جوری باهاش سر میکنم    

مثل جاری منه دگ یه هفته کلا باهاشون قطع کردم رابطمو مخصوصا مادرشوهرم تلفن خونه رو هم کشیدم از بس روزی صد بار زنگ میزد امار میگرفت انقدر ارامش دارم ک

مثل جاری منه دگ یه هفته کلا باهاشون قطع کردم رابطمو مخصوصا مادرشوهرم تلفن خونه رو هم کشیدم از بس روز ...

خداروشکر والا . منم با جاریم سلام خدافط دیگه عید خونم نیومدن ختم مادربزرگمم نیومد دیگه گفتم تموم بهونه داد دستم راحتم کرد والا