2737
2734

واقعا ک تا حالا دو بار  درمورد بیمارستان سوم شعبان پرسیدم ک چجوریه مجهز هست یان 

دکتر کسایی فر رو کسی میشناسه یا ولی انگار ن انگار دریغ از ی نفر ک جواب بده

اینجا جمع نشدیم ک فقط درباره خیانت بگیم و پربازدیدش کنیم جمع شدیم مشکلمون حل شه

برای سلامتی و عاقب بخیری خودمونو خانوادمون و منو دخترم صلوات بفرستین😍

شايد نميدونه كسي خو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حمله میکنیم؟؟؟ درست صحبت کن خب حقوق که نمیدن بایت پاسخگویی😐

بعدم حتما کسی اطلاعات نداشته وگرنه میگفتن دیگه چیزای تخصصی رو همه نمیدونن ولی مسائل اجتماعی خانوادگی رو اکثرا میدونن

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
حمله میکنیم؟؟؟ درست صحبت کن خب حقوق که نمیدن بایت پاسخگویی😐 بعدم حتما کسی اطلاعات نداشته وگرنه میگ ...

🤔🤔🤔🤔

2738
وا چرا مثل طلبکارا برخورد میکنی. اینجا همه که از یه شهر نیستن یا در مورد بیمارستان مورد نظر شما اطلا ...

ادم کفرش در میاد راجع ب بچه سوال میکنم باید دوبار تاپیک بزنی تا دو نفر بیان جواب بدن

راجع ب کار میزنی نمیان راجع ب زندگی میزنی نمیان 

راجع ب خیانت بزنی بدو میان 

وا از کجا باید بشناسیم؟

بهتره شما با اسم شهرت تاپیک بزنی تا همشهریات جواب بدن من از کجا بدونم کسایی فر کیه سه شعبان کجاس...

حالت خوبه؟توقعت زیادی بالاستا

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
وا از کجا باید بشناسیم؟ بهتره شما با اسم شهرت تاپیک بزنی تا همشهریات جواب بدن من از کجا بدونم کسایی ...

شما جواب نده عشقم دیگه چرا میتوپی بهم عزیزم