2733
2739
عنوان

کیا عاشق عکسن بیاید عکسن..بدویید بیاید عکس دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3646 بازدید | 295 پست
فداتشماااا😍😍😍😄

نشی 😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ای وای خدا بد نده خوبی الآن؟

اره عزیزم فدات

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چرا اخه چیزیت که نشده عزیزدلم😢😢😢

ن عزیزم بهترم 

ن عزیزم بهترم 

عاطی جان من الان خوندم تصادف کردی

خودت خوبی عزیزم چیزیت نشده که

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
عاطی جان من الان خوندم تصادف کردی خودت خوبی عزیزم چیزیت نشده که

فدات عزیزم ن خوبم مرسی 😍😍

فدا سرت

مرسی گلم دیر رسیدم مهمونی بودم 🙂😘😍

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
مرسی گلم دیر رسیدم مهمونی بودم 🙂😘😍

😍

ن عزیزم بهترم 

خب خداروشکرایشالله همیشه سلامت باشی دوستم☺☺😍😍😍😍😍😍

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2740
خب خداروشکرایشالله همیشه سلامت باشی دوستم☺☺😍😍😍😍😍😍

❤😍😍😍😍😍😍