2737
2734
عنوان

وقتی عشقم باهام سرده... بیاین😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 14474 بازدید | 58 پست
اینکارو کردم پیش قدمم شد ولی همونجوری سرد انگار مجبوره

میخواد بره اما عذاب وجدان داره ...میخواد کم کم وابستگی تو رو نسبت به خودش کم کنه .,,,

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
منم قبلا از تو بدتر بودم خیلی عاشق بودم ولی سالها بدی دیدم و الان هیچ.حسی بهش ندارم شما به این مرحله ...

من بهش گفتم دیگه تحمل سردیو ندارم ..گفت مگه من مجبورت کردم بمونی عزیزم

یعنی خورد شدماا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی كات میكنیم باید دیگه هیچ.تماسی با طرف نداشته باشیم حتی یه پیامم ندیم كه یا بره برای همیشه یا خودش برگرده. اگه ما بریم سمت طرف اون رابطه باز هم سرد میمونه از طرف اون شخص انگار یه جور وصله پینه كردن رابطس كه فقط اعصاب خودمون خورد میشه

2731
وقتی كات میكنیم باید دیگه هیچ.تماسی با طرف نداشته باشیم حتی یه پیامم ندیم كه یا بره برای همیشه یا خو ...

بخدا نمیدونین شبا چجوری میخوابم با گریه و ناراحتی دقیقا هستش ولی ندارمش انقد عذاب میکشم که حد ندارا هم جدایی سخته هم اینجوری نمیدونم چیکار‌کنم

بخدا نمیدونین شبا چجوری میخوابم با گریه و ناراحتی دقیقا هستش ولی ندارمش انقد عذاب میکشم که حد ندارا ...

فراموش میشه .,,من سه روزه جدا شدم ,,,بی خیال باش بابا,,,,مال ما که قصدمون ازدواج بود ,,,

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
جواب میده یعنی اون سرد تر نمیشه ؟

خیلی برات مهه برو مشاوره .ولی من باشم ازش فاصله میگیرم یا میشینم باهاش مستقیم حرف میزنم وعلت رو میپرسم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2740
بخدا نمیدونین شبا چجوری میخوابم با گریه و ناراحتی دقیقا هستش ولی ندارمش انقد عذاب میکشم که حد ندارا ...

اره میدونم چی میگی خودمم همه این چیزا رو گذروندم ولی حیفه بخوای زندگی رو به خودتت تلخ كنی من الان دیگه فقط خودمودوست دارم.هوای خودمو دارم به خاطر هیچكس خودمو ناراحت نمیكنم اینجوری زندكی راحتتره اگه بتونی خودتو عوض كنی وابسته نشی

اره میدونم چی میگی خودمم همه این چیزا رو گذروندم ولی حیفه بخوای زندگی رو به خودتت تلخ كنی من الان دی ...

ببخشید میشه بپرسم چند سالتونه؟اخه حس میکنم خیلی با تجربه باشین

همش میگه کار دارم سرم شلوغه ماموریتم کوفتم زهر مارم

اینا همش بهانس والا.مام هم کار داریم هم درس داریم هم خانواده داریم پس چرا براشون انقد وقت میذاریم😐

2706