2733
2734
عنوان

حمله دوباره کاربران اوباش tarafdari به نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 5921 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاسم علی احمد الداعشی

چقد شما دوست داشتنی هستی

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2731

اَی بابا..بیدارشدیم که ..

اینجانی نی سایته که.پوووف😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
خدا باز این پسر بچه ها تعطیل شدن ریختن توی نی نی سایت  همشم تقصیر خونوادشونه نمیفرستن کلاسی جا ...

😂😂بازم تابستون اومد

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
چقد شما دوست داشتنی هستی

شما لطف داری

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
بَنگ  بَنگ .. Shuting down.. Bang  Bang..😎😎😎 باریتم خوانده شود... درذهن دخترانی زیب ...

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله

ای بابا 

من فقط توی ذهنم نقشه قتل شوهرمو میکشیدم 😂

ولم کنید بزارید راحت باشم با رویاهام 😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

اينا باز چه اسكلايي هستن😐😂😂😂😂😂😂😂

مردم از خنده

قشنگگ بي مغزن

توو جامعه اينارو يجووري سركوب كردن كه نهايت كارشون براي ديده شدن همينه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤