2733
2734
عنوان

باید بهشون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 29 پست

آره بگو . من جای تو بودم تمام کمد رو با دامستوس پاک میکردم بعدشم جوش شیرین میپاشیدم تا کپک نزنه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
آره بگو . من جای تو بودم تمام کمد رو با دامستوس پاک میکردم بعدشم جوش شیرین میپاشیدم تا کپک نزنه

اخه کل خونه تقریبا اینطور شد فقط جایی ک بخاری بود کپک نزد پشتیا قالیام رختخوابام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما یه خونه بودیم که زمستونا وحشتناک سرد بود دو تا بخاری اصلا جواب نمیداد دو تا اتاقش که باید کلا درشون رو میبستی ونمیشد استفاده کنی منجند میشدی.یه مستاجر اومد خونا رو ببینه من بهشون اینو گفتم خانمه گفت نه حتما عیب از بخاریتون بوده بخاری من خیلی خوبه گفتم هر جور راحتی

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2731
خونه رطوبت و نم داره ...  چه کاری از دست مالک برمیاد ؟ مگه راهی هست 😧

باید تابستون همیشه پنجره  ها باز باشه و پنکه روشن کنن زمستونم شوفاژ بزارن نم رو بگیره . 

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖
نامردی نکن بگووو حتمااا وسایلش و فرشاش خراب میشن گناه داده 

صابخونه اشناس بعد با شوهرم دعواش شه از این میترسم و گرنه دلم برا دختره میسوزه جهازش اول زندگی بوی کپک بگیره

2740
خونه رطوبت و نم داره ...  چه کاری از دست مالک برمیاد ؟ مگه راهی هست 😧

کسی ک درستش کرد بود اشتباه کرده بود ی قسمت از بیرونش رو دیواری ک کمد دیواری و هال هستش رو سیمان نکرده قشنگ مشخصه از بیرون تنها راحلش هنینه ک فک نکنم صابخونه بتونه درستش کنه 

صابخونه اشناس بعد با شوهرم دعواش شه از این میترسم و گرنه دلم برا دختره میسوزه جهازش اول زندگی بوی کپ ...

دیگه بیخیال شو ..موقع اسباب کشی بالاخره دختره تو کمدو می بینه..این مقدار رطوبت حتما بوی نا هم داره خودشون می دونن درگیر نشو 

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
وقتی بلند شدین فردای اسباب کشی بهش بگو که اول درستش کنه بعد بیاد تو خونه همین 

اونجا عجله دارن بما گفتن زود خونه پیدا کنین میخواایم بریم ماه عسل میخواییم بلیط بگیریم و تالار و کارا عروسی فک نکنم وقت شه درست کنه

اونجا عجله دارن بما گفتن زود خونه پیدا کنین میخواایم بریم ماه عسل میخواییم بلیط بگیریم و تالار و کار ...

پس زودتر بلند شین بعد خبر بدید درستش کنن . کار یک روز زمان میبره فقط 

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖