2737
2734
عنوان

خبرچینی دخترم و بازجویی قوم شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2044 بازدید | 48 پست
فکر کنم همه بچه ها همینجورین ما بزرگترا باید مواظب باشیم جلو بچه چیزی نگیم پسر منم ۵سالشه همه چی م ...

دختر منم 3 سالشه هنه چی رو لو میده.... وقتی برای باباش چیزی میخرم نمیذاره من سوپرایزش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاوقتی خودش متوجه اشتباهش نشده ترک عادت نمیکنه باید یجوری بفهمه که کارش درست نیست پنج سال خوب بچس تح ...

خودم نمیذارم تنها جایی بره چون اخلاقش و میدونم ولی شوهرم اصلا درک نمی کنه و اهمیت نمیده، با اینکه چند بار تا حالا خبرچینی هاش دردسرساز شده برامون

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
2731
چی میپرسید از بچت

هی بهش میگفت بابات با مامانت قهره ؟باهم دعوا میکنن

تا دخترمو میبینه میگه خب چ خبرا دخترمم همش میگه هیچی خبری نیست باز چند دقیقه بعد دوباره تکرار میکنه تا بتونه حرف بکشه

هی بهش میگفت بابات با مامانت قهره ؟باهم دعوا میکنن تا دخترمو میبینه میگه خب چ خبرا دخترمم همش میگه ...

دقیقا روش مادر شوهر خواهر شوهر منم همینه همش به بچه میگن چه خبر

آره عزیزم اگه هم هزینه کردن واست  سخته این کتاب رو بخون بهت کمک میکنه

ممنون عزیزم اگه شد حتما میخرم و میخونم

2738

وقتی خودت هستی تو جمع تا دخترت میاد حرف بزنه با اخم بلند وبا احترام بهش بگو دخترم مگه نگفتم خبر چینی و تعریف کردن در مورد اتفاقات تو خونه جلو دیگران کار بدیه یه مدت بزارش تو خونه بگو چون خبر چینی جایی نمیبرمت

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
وقتی خودت هستی تو جمع تا دخترت میاد حرف بزنه با اخم بلند وبا احترام بهش بگو دخترم مگه نگفتم خبر چینی ...

باور میکنی همه این راه ها رو امتحان کردم ولی انگار بچه رو مسخ کردن تا چشمش بهشون بیفته همه حرفام یادش میره

عزززم شاید خودتم میری خونه مامانت  جلو بچه از تینور اونور تعریف میکنی فک میکنه کار بدی نیس حتمن تو خونه نگهش دار یه مدت نزار بره بیرون

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
عزززم شاید خودتم میری خونه مامانت  جلو بچه از تینور اونور تعریف میکنی فک میکنه کار بدی نیس حتمن ...

خب شده صحبت کنم با مامانم یا حتی مادر شوهرم ولی نه اینجوری که همه چیز و بگم یا همیشگی باشه، خودمم زیاد سوال ازش نمی پرسم یعنی اتوماتیک وار خودش میگه اصلا مهلت نمیده من بپرسم

اون از خودشیرینی خبرچینی میکنه  فک میکنه با این کار بقیه بیشتر دوسش دارن.....بهش بگین کسی از ادم خبرچین خوشش نمیاد و بگید چند وقت دگ کسی خونش راهت نمیده اگ اینکارو انجام بدی

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706